Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Whedon rozstaje się z Batgirl 1

Warner Bros. Pictures i DC Entertainment mają problem. Joss Whedon zrezygnował z wyreżyserowania oraz napisania scenariusza do filmu "Batgirl"

"Batgirl" to ekscytujący projekt, a Warner i DC to wspierający partnerzy. Zajęło mi jednak miesiące, aby zrozumieć, że nie mam historii. Geoff Johns i Toby Emmerich, jestem im wdzięczny i każdemu innemu, kto mnie przywitał, gdy przybyłem oraz za zrozumienie, gdy… jest lepsze słowo od "zawiodłem"?

napisał w swoim oświadczeniu Joss Whedon

Pierwsze informacje dotyczące tego pomysłu pojawiły się przed rokiem, kiedy to filmowiec spotkał się z producentami oraz ludźmi ze studia. Od tamtego czasu projekt zatytułowany "Batgirl" stał tak naprawdę w miejscu. Po opuszczeniu pokładu przez Whedona, ciężko stwierdzić co dalej z tą produkcją. Sądząc jednak po tym, co się dzieje z DC Extended Universe, zakładam, że zostanie niebawem ogłoszona kasacja projektu.

Po sukcesie Avengers wydawało się, że zatrudnienie Jossa Whedona może być ostatnią deską ratunku dla uniwersum DC. W momencie, gdy z Ligą Sprawiedliwości pożegnał się Zack Snyder, to właśnie on zajął jego miejsce, aby dokończyć film. Produkcja jednak okazała się porażką na wielu płaszczyznach.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…