Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

PLOTKA: Henry Cavill chce przedłużyć umowę z DC 1

Najnowsze plotki dotyczące Kinowego Uniwersum DC są takie, że Henry Cavill chciałby przedłużyć swój kontrakt z Warner Bros. Pictures. Wygląda, więc na to, że fani komiksowych ekranizacji od DC mogą spać spokojnie.

Fot. materiały prasowe

34-letni aktor po raz pierwszy pojawił się w roli Supermana w filmie Człowiek ze stali. Od tamtego czasu jeszcze dwukrotnie mogliśmy oglądać go w roli Ostatniego Syna Kryptonu. Cavill wystąpił w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości oraz Liga Sprawiedliwości. Słabe zarobki oraz nienajlepsze recenzje produkcji należących do uniwersum nie są jednak powodem, dla których aktor miałby się pożegnać z kostiumem Supermana.

Obecny kontrakt zobowiązuje aktora do zagrania w jeszcze jednym filmie należącym do DC Extended Universe. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, Henry Cavill chciałby, aby tym filmem była produkcja Shazam!. Po występie w widowisku, hollywoodzki gwiazdor podpisałby nową umowę, w której zapisano by klauzulę dotyczącą realizacji sequela Człowieka ze stali.

Warner Bros. Pictures oczywiście jest zadowolony z takiego obrotu spraw i będzie chciał przedłużyć kontrakt z aktorem, który jest jednym z ulubionych członków obsady fanów DC. A Wy myślicie, że ta plotka niebawem przerodzi się w prawdę?

Źrodło: ScreenRant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2018-02-25

Calkiem dobrze wcielil sie w role supermana szkoda tylko ze poza czlowiekiem ze stali pozostale filmy z jegu udzialem wyszly przecietnie albo kiepsko

Proszę czekać…