Gwiazdy Prison Break w South Park 0

W Hiszpanii też kochają Prison Break i South Park, więc na cześć tych dwóch seriali powstała specjalna galeria.

Wszystko dzięki specjalnemu skryptowi (kliknij) na oficjalnej stronie serialu South Park. Możesz tam zaprojektować nowych kumpli dla Kyle'a, Cartmana, Stana, Kenny'ego, Buttersa i innych znanych z serialu bohaterów. O fenomenie dwóch seriali napisano już bardzo dużo i można na ten temat znaleźć dużo informacji chociażby w naszych poprzednich artykułach: Fenomen Prison Break oraz Filozofia South Parku.

South Park / seriesblog.esSouth Park / seriesblog.es

Twórcy South Park Matt Stone i Trey Parker oraz główni bohaterowie Prison Break osiągnęli status mega gwiazd dlatego nie dziwi, że te dwie wydawałoby się różne produkcje przenikają się. Wszak łączy je przede wszystkim olbrzymi sukces i popularność. Osoby, które uważają, że Hiszpanie się nie postarali zawsze mogą zrobić własną wersję south parkowych ludzików. Nie dziwcie się także jeśli, któregoś z bohaterów nie poznajecie, bo jest to przekrój trzech sezonów a jak wiadomo na razie w Polsce były tylko dwa. Zabawa w projektowanie na pewno umili czas zarówno tym czekającym na 3 sezon w Polsacie, jak i oczekującym na jego wznowienie w stacji FOX.

Na koniec jeszcze jedno pytanie, które nasunęło mi się podczas pisania tego artykuły. Których serialowych bohaterów z polskich seriali można by przenieść do świata South Park?. Odpowiedź jest jedna. Pierwszym powinien być Ferdynand Kiepski. Drugim Magda M. albo Rysiu z Klanu.

South Park / seriesblog.esSouth Park / seriesblog.es

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Trophy

http://www.sp-studio.de/ – jeszcze jest taka
A dla mnie właśnie T-Bag najlepiej się udał.

no dla mnie najelpiej wyszedl Bellick – T-Bag i moze jeszcze Sucre i Mahone :)

HeRr

W polsce były tylko dwa…ale Polacy nie gęsi, i internet mają ;)

Trophy

Kiedyś to bym się podnieciła z tego powodu, ale nie dzisiaj. ;)

Proszę czekać…