Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szalony Tommy Wiseau jako Joker 1

Tommy Wiseau, twórca The Room, filmu uważanego za najgorszą produkcję w historii kinematografii jest gotowy do roli ikonicznego przeciwnika Mrocznego Rycerza. W sieci pojawiło się wideo, w którym aktor wciela się w Jokera.

fot. zrzut ekranu Youtube

W Hollywood cały czas mówi się o Kinowym Uniwersum DC i kolejnym filmie, którego głównym bohaterem będzie Batman. Tommy Wiseau wierzy, że nadawałby się idealnie do zagrania przeciwnika Rycerza z Gotham. Jako potwierdzenie tej tezy możecie obejrzeć poniższe wideo, w którym Wiseau jest ucharakteryzowany na Jokera. Łudząco przypomina postać, którą mogliśmy oglądać w produkcji Mroczny Rycerz wyreżyserowanej przez Christophera Nolana.

W ostatnich miesiącach znowu jest głośno o The Room i twórcy tego filmu. Tommy Wiseau jest bowiem głównym bohaterem filmu The Disaster Artist – produkcji opowiadające o kulisach powstawania najgorszego filmu w historii kinematografii. W rolę główną wciela się James Franco, który za swoją kreację zdobył między innymi Złoty Glob dla najlepszego aktora w komedii lub musicalu.

Jak oceniacie powyższe wideo udostępnione na kanale Nerdist? Tommy Wiseau nadaje się na Księcia Przestępczości, który staje oko w oko z Mrocznym Rycerzem?

Źrodło: Youtube Nerdist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Magdalena 2018-04-11

oglądałabym ha ha ha ale toby była parodia

befree 2018-03-14

XeXeXeroboy, naprawdę nie miał krzty pomysłu na własną charakteryzację?! Jeżeli chodzi o odgrywanie cut-scenek to skojarzył mi się z 6latkiem, który zakochany w Jokerze nagrywa się kamerką ojca gdzieś pomiędzy kuchnią a salonem:-)

Proszę czekać…