Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy San Andreas 2 jest możliwe? 0

Brad Peyton i Dwayne Johnson – duet, który dał światu takie filmy, jak San Andreas oraz Podróż na Tajemniczą Wyspę. Aktualnie na premierę czeka kolejny film tej dwójki. Widowisko z wielkimi potworami – Rampage: Dzika furia.

Reżyser filmu, Brad Peyton zajęty jest promocją swojego najnowszego dzieła. W trakcie rozmów z mediami został zapytany o swój kolejny projekt i czy jest szansa na to, że powstanie kontynuacja San Andreas.

Jeszcze nie wiem jaki film będzie następny. Chętnie zrealizowałbym "San Andreas 2", albo "Rampage 2", albo cokolwiek innego z Dwayne’em. Szczerze powiedziawszy jeszcze nie wiem co będzie dalej.

powiedział Peyton

San Andreas nie był może spektakularnym hitem w Ameryce Północnej (zarobił tam 155,1 mln dolarów), jednak znakomicie sprzedał się w innych rejonach świata. Wpływy ze świata wyniosły 318,8 mln dolarów, dlatego też mówi się, że Warner Bros. Pictures i New Line zdecydują się na realizację kontynuacji.

Chcielibyście znowu zobaczyć Johnsona ratującego świat przed katastrofą?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox 2018-04-15

A no to nie dziwota, że Brad Peyton chce dalej pracować z The Rockiem. To jedyny większy film jaki z nim zrealizował i nie chce wracać na plan filmu pokroju "Psy i koty: Odwet Kitty" z 2010 roku :D

Asmodeusz 2018-04-14

zdecydowanie nie film przeciętny i pewnie uratował go jedynie występ Dwaynea Johnsona, ale jak wiemy nie ważne czy to ma sen tam gdzie liczy się pieniądze a tu zdecydowanie na nie liczą

Proszę czekać…