Emmy Rossum dołącza do Dragon Ball Z!

Emmy Rossum dołącza do aktorskiej adaptacji popularnej mangi produkowanej przez 20th Century Fox.

Aktorka dołączyła do tej oczekiwanej produkcji. Poza nią dołączyli także aktorka znana z Herosów Eriko Tamura, która będzie grać Mai, i nieznany aktor Joon Park (pojawi się niedługo w Speed Racer ), który ma wcielić się w postać o imieniu Yamcha.

Emmy RossumEmmy Rossum

Warto wspomnieć, że najpierw wybrano główne postaci. Goku zagra Justin Chatwin, aktor znany z przynajmniej Wojny Światów, gdzie grał syna głównego bohatera. A Piccolo zagra James Marsters, który najbardziej znany jest z roli wampira w serialu Angel.

Przypomnijmy, że film opowiada o młodym chłopcu zwanym Goku, który próbuje wypełnić ostatnią wolę swojego dziadka, by odnaleźć wielkiego mistrza Roshi i znaleźć wszystkie siedem Smoczych Kul (z których ma tylko jedną) , aby powstrzymać Piccolo przed użyciem Smoczych Kul do przejęcia świata.

Reżyserem jest James Wong, autor Oszukać Przeznaczenie 3, odpowiada też wraz z Benem Ramsey za adaptację mangi na kinowe ekrany. Natomiast produkcją zajmie się sam Stephen Chow (Kung Fu Szał).

Polscy widzowie mogą kojarzyć anime na podstawie tej mangi, którą dawno temu puszczała stacja RTL 7. Sam wówczas wracałem ze szkoły co sił w nogach, aby zdążyć na emisję tego wspaniałego serialu.

Film ma światową premierę 15 sierpnia 2008 roku. Trzeba czekać na zwiastun i modlić się, aby tego nie popsuli.