Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Black Lightning należy do Arrowverse? 0

"Arrowverse" to serialowe uniwersum z bohaterami z komiksów wydawnictwa DC Comics, które cieszy się niezwykle dużą popularnością. Należą do niego takie produkcje, jak Arrow, Supergirl, Flash, Constantine oraz DC's Legends of Tomorrow.

Wielu fanów zastanawiało się czy do uniwersum należy najnowszy serial na podstawie komiksów DC – Black Lightning. Z odpowiedzią na to pytanie pospieszył producent Salim Akil:

Jesteśmy w swoim własnym świecie. Nie jesteśmy w "Arrowverse". Nie jesteśmy w uniwersum "Supergirl". Jesteśmy w uniwersum "Black Lightning". Jeśli będzie kiedyś crossover, to Supergirl przybędzie do Freelandu, to Green Arrow przybędzie do Freelandu.

Do niedawna wydawało się, że serial Black Lightning jest częścią "Arrowverse". W niektórych odcinkach z ust bohaterów padały imiona takich superbohaterów, jak Vixen czy Supergirl.

Wspomnieliśmy o tych postaciach dla czystej zabawy. Chcieliśmy, aby widzowie również tak myśleli. Zawsze staramy się prowadzić konwersację z fanami i być z nimi w dobrych relacjach.

stwierdził Salim Akil

W ubiegłym roku Mark Pedowitz, prezes stacji CW, również wypowiadał się w podobnych tonach twierdząc, że Black Lightning nie należy do tego uniwersum. Przypomnijmy, że dzisiaj zostanie wyemitowany ostatni odcinek pierwszego sezonu. W Polce produkcję można oglądać na platformie Netflix.

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…