Planowane sequele na rok 2008

W roku 2008 ponownie zobaczymy wiele sequeli i remake'ów.

Planowana jest kolejna część Komórki. Poprzednio na ekranie mogliśmy oglądać Kim Basinger, Chrisa Evansa, Williama H. Macy i Jasona Stathama. Kiedy Ryan przypadkowo odbiera telefon od przerażonej Jessiki, nie wie, że jej życie będzie zależało wyłącznie od niego. Wplątany w wir niezwykłych wydarzeń, podejmuje wyścig z czasem i walkę z porywaczami o życie kobiety, z którą łączy go jedynie zanikający sygnał w telefonie komórkowym. Przypomnijmy, że reżyserem obrazu był David R. Ellis, który jest twórcą Oszukać przeznaczenie 2. Planuje on także stanąć za kamerą 4 części. Komórka otrzymała całkiem niezłe recenzje.

Kolejnym planowanym sequelem na rok 2008 jest Cela 2, która spotkała się raczej ze średnimi recenzjami. W Celi mamy do czynienia z utalentowaną psychoterapeutkę, muszącą zagłębić się w umysł obłąkanego seryjnego mordercy, aby uratować jego kolejną ofiarę. Z pomocą ekipy naukowców, Deane wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniki w celu poznania najskrytszych zakamarków psychiki Karla Starghera. Agent FBI Peter Novak oraz jego partner ścigają się z czasem, aby na podstawie dostępnych strzępów informacji odnaleźć zaginioną dziewczynę. W rolach głównych wystąpili Jennifer Lopez oraz Vince Vaughn. W Celi 2, której produkcja rozpoczęła się w zeszłym miesiącu, wystąpi Frank Wahley i Tessie Santiago.

Powstanie także Lost Boys 2: The Tribe, w którym ponownie wystąpi Corey Feldman. Na liście znajduje się także 4 część Trującego bluszczu, Champion 3, Batman: Gotham Knight, druga część Justice League oraz Wonder Woman. FOX obecnie produkuje sequel Prześladowcy i przygotowuje się do rozpoczęcia pracy na planie Za linią wroga 3.