Chow Yun-Fat dołącza do Dragon Ball Z!

Słynny chiński aktor dołącza do obsady adaptacji mangi

Chow Yun-Fat znany z wielu filmów akcji Johna Woo, a także takich obrazów jak Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok, Cesarzowa (za którą dostał nagrodę w Hong Kongu) i Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata, dołącza do tego ciekawego, lecz z uwagi na dziwną obsadę trochę kontrowersyjnego obrazu.

Chow Yun-FatChow Yun-Fat

Fani mangi chórem krzyczą, że wybór głównych postaci (Chatwin, Masters) to jest jakaś kompletna pomyłka. Dołączam się do tego, bo pamiętam jak wyglądali Goku i Piccolo, ci aktorzy kompletnie nie pasują. Dodając do tego, że powinni mieć jakieś umiejętności w sztukach walki, czego wedle moich informacji kompletnie nie posiadają . Chow Yun-Fat jest według mnie pierwszym aktorem, który pasuje do wybranej roli. Ma wcielić się w rolę mistrza Roshi.

Przypomnijmy, że film opowiada o młodym chłopcu zwanym Goku, który próbuje wypełnić ostatnią wolę swojego dziadka, by odnaleźć wielkiego mistrza Roshi i znaleźć wszystkie siedem Smoczych Kul (z których ma tylko jedną) , aby powstrzymać Piccolo przed użyciem Smoczych Kul do przejęcia świata.

Film ma światową premierę 15 sierpnia 2008 roku. Czekajcie na kolejne informacje na temat tej produkcji.