Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Deadpool przejmuje Manchester United! 1

Premiera Deadpoola 2 zbliża się wielkimi krokami. Nikt w 20th Century Fox nie zapomina jednak o dalszej promocji sequela kasowego hitu z 2016 roku. Wszak do pokonania w światowym box office’e będzie potężna drużyna Avengers.

Tym razem do sieci trafiło wideo, na którym możemy zobaczyć… piłkarzy Manchesteru United. Ich dom, czyli Old Trafford zostało przejęte przez Deadpoola. Zresztą obejrzyjcie sami.

Oszpecony w wyniku śmiertelnie groźnego ataku bydła, podkuchenny ze stołówki zakładowej – Wade Wilson – nie cofnie się przed niczym, by spełnić największe marzenie swego życia – chce zostać wybrany najseksowniejszym barmanem miejscowej sieci barów mlecznych i udowodnić, że jeszcze się taki nie narodził, który mógłby mu nadmuchać w kakao. Walczy przy tym o odzyskanie utraconego poczucia smaku i skradzionego kondensatora strumienia, stawiając czoło wojownikom ninja, japońskim gangsterom spod znaku yakuzy i sforze agresywnych seksualnie czworonogów. Przemierzając kulę ziemską, odkrywa siłę rodziny, przyjaźni i pikantny smak przygody, a przy okazji zdobywa pożądany puchar dla Najlepszego Kochanka Świata.

Premiera widowiska już 18 maja.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…