Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

PLOTKA: Młody Aragorn bohaterem serialu Amazona? 0

Amazon jak na razie nie zdradza zbyt wielu informacji związanych z serialem "Lord of the Rings". Fani nadal zastanawiają się jaka historia zostanie opowiedziana w wyczekiwanej produkcji. Mają już jednak pierwsze pomysły.

Fanowski portal TheOneRing.net poinformował, że "wiele źródeł" potwierdza, iż początkowo serial "Lord of the Rings" będzie skupiał się na młodych latach życia Aragorna. Oczywiście informacje te należy traktować na razie w formie plotek. W każdej plotce jest jednak zawsze jakieś ziarenko prawdy.

Aragorn jest niezwykle ciekawą postacią, dodatkowo cieszącą się wielką popularnością, dzięki filmom zrealizowanym przez Petera Jacksona. W kinowych produkcjach wcielał się w niego Viggo Mortensen. Gdyby plotki się potwierdziły, wówczas Amazon musiałby przeprowadzić re-casting.

Tolkiem przedstawił wiele historii z życia Aragorna, które mogłyby zostać wykorzystane w serialu – śmierć ojca, gdy ten był małym dzieckiem, trafienie na dwór Elronda w Rivendell czy zostanie Wodzem Dunedainów. Scenarzyści mieliby wielkie pole do popisu. A Wy co o tym sądzicie? Ewentualna historia młodego Aragorna byłaby dla Was rozczarowująca czy uważacie, że jest to materiał na dobry serial fantasy?

Źrodło: The Playlist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

als 2018-05-18

A może Silmarillion, a potem Niedokończone opowieści?

Proszę czekać…