Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bullseye w trzecim sezonie Daredevila? 1

W sieci pojawiły się nowe spekulacje na temat trzeciego sezonu Daredevila. Prawdopodobnie Kingping nie będzie jedynym przeciwnikiem tytułowego superbohatera.

W ubiegłym roku do obsady serii dołączył Wilson Bethel. Wówczas jego postać opisywano, jako niezręcznego agenta FBI, który potrzebował takiej pracy do stłumienia swojego mrocznego "ja". Zaczęto podejrzewać, że Wilson Bethel zagra Sin-Eatera. Według najnowszych plotek, aktor tak naprawdę zagra… Bullseye’a, czyli jednego z najbardziej znanych przeciwników Diabła z Hell’s Kitchen.

Fani komiksów znają go przede wszystkim, jako "Lestera" lub "Benjamina Pointdextera". W serialu – nomem omen – na celownik ma zostać wzięta wersja z serii "Punisher MAX" autorstwa Jasona Aarona. Jego prawdziwe personalia to Sheldon Pendergrass – jest on wykwalifikowanym strzelcem, byłym żołnierzem, który staje się śmiertelnie niebezpiecznym zabójcą. W komiksach zostaje wynajęty przez nowojorską mafię do zlikwidowania Punishera.

Miejmy nadzieję, że te plotki okażą się prawdziwe. Chyba wszyscy fani Daredevila chcą wreszcie zobaczyć jego pojedynek z Bullseye’em.

Źrodło: That Hashtag Show

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2018-05-19

Plotki o pojawieniu się Bullseye’a już pojawiły się przy 2. sezonie. Ciekawe czy teraz okażą się prawdziwe.

Proszę czekać…