Zwiastun do Hellboy 2: The Golden Army! 0

Pierwszy zwiastun do nowego filmu Guilermo Del Toro

Gdy na ekranach kin gościł Hellboy nie wszyscy wiedzieli kim jest Del Toro. Wcześniej to chyba tylko Blade 2 odniósł jako taki sukces i miał rozgłos. Sam Hellboy nie odniósł legendarnego wyniku finansowego, lecz zwrócił się twórcom. Przy budżecie 66 mln dolarów zarobił około 100. Nie jest to źle, lecz nie jest to też imponujące.

Teraz jednak na pewno będzie inaczej. Del Toro po sukcesie Labiryntu Fauna jest rozpoznawalną postacią przez widzów i krytyków. Wiedzą, na co go stać. Po samym zwiastunie widzimy, że tym razem studio nie będzie go raczej zmuszać do ustępstw. Tym razem może dostaniemy o wiele lepszą ekranizację słynnego komiksu. Zdjęcia ponownie wykonał zdobywca Oscara Guillermo Navarro, a muzykę tym razem skomponował świetny Danny Elfman.

Reżyserią oczywiście zajął się Del Toro, także napisał scenariusz wraz z człowiekiem, który nazywa się Mike Mignola, a jest twórcą komiksu o Hellboyu.

Fabuła mówi jak to mityczny świat buntuje się przeciw ludzkim rządom na Ziemi, więc Hellboy i jego drużyna muszą ocalić świat przed zbuntowanymi stworami.

W głównej roli ponownie Ron Perlman, partnerują mu Selma Blair, Doug Jones, David Hyde Pierce. Budżet filmu opiewa na 72 mln dolarów, co przy wprawnej reżyserii może dać nam spektakularne widowisko.

Nie ma co się rozwodzić. Zwiastun pokazuje, że może być to jeden z fajniejszych filmów 2008 roku. Premierę przewidują na 1 sierpnia 2008.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Elros

Świetny zwiastun, ogólnie zaskakuje końcówka jego – najlepszy potwór. :D

Proszę czekać…