Koniec 4400! 0

Niestety popularny w Polsce serial o uprowadzonych przez kosmitów mieszkańcach ziemi zakończy swoje istnienie na 4 sezonie.

The 4400The 4400

Zaczęło się od wpisu na stronie internetowej, gdzie SPeters oznajmił, że prace nad piątym sezonem zostały wstrzymane i nie powróci, już na ekrany serial 4400. Z podpisu pod infromacją można było wywnioskować, że był to oświadczenie twórcy i producenta wykonawczego 4400 Scotta Petersa. Swoim wpisem podziękował fanom i całej ekipie.

Niestety portal tv.com zdobył potwierdzenie tej złej dla widzów informacji. Ostatnie odcinki w USA miały swoje emisje pod koniec września. Serial w Polsce najpierw pokazywała stacja AXN a szersza widownia mogła oglądać go w TVP 1 od stycznia bieżącego roku. Serial 4400, który typowany był na godnego następcę Zagubionych w jedynce niestety nie sprostał wysoko zawieszonej poprzeczce, ale pierwsze odcinki oglądało średnio blisko 4 miliony widzów.

4400 to opowieść o losach 4400 zaginionych, którzy pewnego dnia wracają statkiem kosmicznym na Ziemię. Nikt nie wie, gdzie byli i co robili, co więcej, oni sami nie pamiętają, co się z nimi działo, gdy przebywali poza naszą planetą. Żaden z zaginionych nie zestarzał się, choć często ich bliscy poumierali, bądź inaczej poukładali sobie życie. Bohaterowie próbują odnaleźć się w nowych okolicznościach, ale nie jest im łatwo. Wszyscy dookoła odnoszą się do nich nieufnie, na dodatek część z nich odkrywa w sobie nadprzyrodzone zdolności – czasami dobre i pożyteczne, czasami niebezpieczne i złe.

Z ekranów zniknie również Martwa strefa adaptacja prozy Stephena Kinga. Akcja serialu przedstawiała historię Johnny Smith, który po wypadku samochodowym zapada w 6-letnią śpiączkę. Gdy się budzi, jego dziewczyna jest żonata i ma dziecko, które go nie zna, jego matka nie żyje… W Johnnym też coś się zmieniło… Ma wizje rzeczy, które się wydarzyły lub wydarzą w życiu innych osób.

Zdjęcia promujące 1 sezon:

Kadr z serialu 4400Kadr z serialu 4400 Kadr z serialu 4400Kadr z serialu 4400

Kadr z serialu 4400Kadr z serialu 4400 Kadr z serialu 4400Kadr z serialu 4400

Zdjęcie promujące 2 sezon:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Trikster

CHAMY I TYLE< ŻE NIBY MAM SIE DOMYSLIC< CO BEDZIE DALEJ?

Proszę czekać…