Borat i Ali G na emeryturze! 0

Sacha Baron Cohen twierdzi, że popularność Borata i Aliego G sprawiła, że ich czas się skończył.

Wszystko przez olbrzymią popularność, która pozbawiała znany postacie, które urosły do poziomu kultowych ich potencjału. Borat, który został wybrany Bohaterem roku w organizowanych przez nasz serwis Efdebach, zarobił dla swoich producentów $260M i był przebojem kasowym roku 2006. Przy budżecie wynoszącym $18M zwrot z inwestycji jest olbrzymi.

Borat i urocze asystentkiBorat i urocze asystentki

Niestety chyba nie spełni się scenariusz o jakim pisaliśmy 10 miesięcy temu, że Sacha Baron Cohen zrobi Borata 2 dla 20th Centrury Fox po tym jak skończy tworzyć film Bruno dla Universal Pictures. Po tym jak Cohen skończy robić Bruna, powróci do Borata – mówił wówcza Robert Murdoch w wywiadzie na konferencji w Nowym Jorku.

Być może pora teraz na Bruno. Bruno (czasem z pisowną Brüno ) jest fikcyjną osobowością telewizyjną graną przez brytyjskiego komika Sacha Baron Cohena w jego programie Da Ali G Show. Postać ta jest karykaturą modnego, homoseksualnego Austriaka. Twierdzi on, że jest przedstawicielem młodzieżowej telewizji z Austrii i często porusza sprawy homoseksualizmu i mody rozmawiając z gośćmi swojego programu Funkyzeit mit Bruno (Fajny czas z Bruno). – źródło: wikipedia.org

Na razie Sacha Baron Cohen w innej roli już niedługo w naszych kinach. 22 lutego do ekrany kin wchodzi Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street. Cohena zobaczymy w roli Signor Adolfo Pirelliego, rywalizującego golibrody ze Sweeney'em Toddem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

MacT

Sasha Baron Cohen też powinien zniknąć, ale dobre i to

Proszę czekać…