3 sezony w 8 minut 15 sekund! 0

Przed startem 4 sezonu Zagubionych stacja ABC zrobiła 8 minutowe podsumowanie trzech pierwszych sezonów!

Dokładnie 8 minut i 15 sekund zajęło streszczenie 70 odcinków, czyli trzech pierwszy sezonów. Licząc średnio 42 minuty na odcinek 2940 minut akcji serialu. Serial ma na swoim koncie sześć nagród Emmy, Złotego Globa oraz nagrody Saturn dla najlepszego serialu dramatycznego, nagroda Ves, Nagrody Eddie, wyróżnienia wręczane przez członków Stowarzyszenia Montażystów Filmowych. Ma również miliony fanów na całym świecie. W Polsce sezon drugi Zagubionych średnio oglądało 4,1 mln widzów, trzeci już o ponad 700 tys. widzów mniej (3,37 mln). Ile osób dodatkowo oglądało serial na swoim komputerze nie wiadomo, ale kto wie, czy liczby nie byłby podobne.

Kadr z serialu Zagubieni sezon IIKadr z serialu Zagubieni sezon II

Czwarty sezon Zagubionych w amerykańskiej stacji ABC zadebiutuje na początku lutego przyszłego roku. Telewizja ABC, która emituje w USA Zagubionych ogłosiła, że serial skończy się na szóstym sezonie. Kolejne trzy sezony będą liczyć po 16 odcinków, czyli łącznie powstanie ich jeszcze 48. Finałowy odcinek całej serii – numer 119 zostałby wyemitowany w sezonie 2009/2010. Od czwartego sezonu serial ten ma być emitowany bez przerw zimowych, gdyż swoją emisję zaczynałby w styczniu lub lutym i kończył nieprzerwanym cyklem dopiero wczesnym latem.

Geneza serialu sięga stycznia 2004 roku. Szef ABC Lloyd Braun zamówił scenariusz, którego realizację planował już do pewnego czasu. Pierwsze scenariusze go nie zadowoliły dlatego zwrócił się do J.J. Abramsa, który napisał zupełnie nowy scenariusz do odcinka pilotowego. Był do najdroższy odcinek w historii ABC i mówi się, że kosztował od 10 do 14 milionów dolarów. Wydatki szybko się zwróciły i Zagubieni bardzo przyczynili się do znacznego wzrostu popularności stacji ABC.

Szczegóły czwartego sezonu znajdziecie tutaj , ale Uwaga! TEKST ZDRADZA SZCZEGÓŁY FABUŁY CZWARTEGO SEZONU LOST.

Tutaj obejrzysz skrót trzech pierwszych sezonów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 11

no 4 sezon bedzie liczyl w sumie 16 ;P

Trophy

Analizując tego newsa, to wychodzi na to, że 16. Na inne strony nie zaglądam. ;)

Tomassh Trophy

jednak będzie 8 odcinków ;( "Do niemiłych wiadomości trzeba zaliczyć fakt, że poznamy losy rozbitków jedynie podczas 8 odcinków z powodu strajku scenarzystów." – wiadomnośc z jednej ze stron o Lostach…

Trophy Tomassh

To już wiemy. Niestety. ;)

Tomassh

Dla mnie to ten serial może trwac wiecznie ;) Kocham go! ;D drugi sezon według mnie najlepszy ;] a zakończenie 3 sezonu, tak jak i drugiego – dziwne :P

PS. Ile wkąńcu odcinków będzie liczył 4 sezon?? 8 czy 16?

Trophy Tomassh

16 ;)

PS: Za krótka wiadomość, więc muszę coś jeszcze napisać. ;)

Tomassh Trophy

Czyli co strajk się skończył i nakręcili następne osiem odcinków? ;]

ja powiem wam ze sie zastanawiam czy ten skrot obejrzec ;) kiedys chcialem zaczac ogladac Zagubionych, ale slyszalem ze tylko pierwszy sezon warto … ;) wiec nie wiem – moze obejrze i zaczne ogladac od 4 sezonu jakmaja byc jeszcze 3 :)

Trophy

No może troszkę… ;) Ale i tak mnie to nie zraziło do dalszego oglądania.

Proszę czekać…