na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Liszowska na topie 0

Aktorka i piosenkarka otrzymuje coraz lepsze propozycje.

Po roli w nisko ocenionym horrorze (!?) Legenda trudno było oczekiwać, że aktorka ma szanse zaistnieć w show-biznesie naprawdę. Z pewnością program rozrywkowy Polsatu Jak oni śpiewają pomógł jej w zyskaniu popularności (podobnie jak Taniec z gwiazdami pomógł Annie Guzik). Joanna Liszowska pokazała również, że umie tańczyć, ale widzowie w konkurencyjnym programie TVN-u nie chcieli jej oglądać w ćwierćfinale. Krytycy zaczęli na nią patrzeć z zupełnie innej strony, a niejeden z nich ocenił ją jako wszechstronnie uzdolnioną artystkę. Nie zapomnijmy, że aktorka pojawiła się również w Sztuczkach oraz w Kto nigdy nie żył.

Sama aktorka nie chcę zdradzać, gdzie się pojawi, ale spekulacji jest dużo. Na razie można ją oglądać w serialu Na dobre i na złe, a także pojawi się w Tylko miłość. W serialu ma zagrać Paulinę, dawną dziewczynę głównego bohatera. Jej pojawienie się spowoduje niepewność wśród zabiegających już o względy Bartka Urszuli i Mai.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Trikster

ja tam jej kibicowałem

MacT

Jeszcze do dzisiaj nie mogę uwierzyć, że wygrała "Jak oni śpiewają". Nie mam zastrzeżeń co do wyników z pierwszej edycji, ale tutaj widzowie popełnili ogromny błąd. Na zwycięstwo zasługiwał Piotr Polk- o wiele bardziej utalentowany aktor i wokalista. Dobrze, że występuje w tym czego nie oglądam. Chociaż kilka razy miałem nieszczęście ją oglądać i to była droga przez mękę.

Proszę czekać…