Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Laleczka Chucky doczeka się remake'u! 0

Laleczka Chucky wraca na salony. W 2017 roku premierę miał film Cult of Chucky, który trafił od razu na rynek DVD/VOD. Teraz stwierdzono, że warto, aby mordercza zabawka ponownie zawitała na duży ekran.

MGM podjęło decyzję o realizacji nowego filmu, którego głównym bohaterem będzie laleczka Chucky. Co ciekawe nie będzie to kolejny sequel kultowej serii, a remake. Podano już nawet nazwisko człowieka, który stanie za kamerą horroru. Film zostanie nakręcony przez Larsa Klevberga (w tym roku premierę miał jego debiutancki Polaroid).

Producentami filmu będą ludzie odpowiedzialni za stworzenie hitowego horroru ToDavid Katzenberg i Seth Grahame-Smith. Panowie z pewnością liczą, że następny projekt będący również remake’em, okaże się sukcesem na miarę ekranizacji powieści Stephena Kinga.

Co ciekawe aktualnie powstaje także serial telewizyjny, w którym pojawi się laleczka Chucky. W tej produkcji kontynuowane będą jednak wątki z najnowszego filmu, który miał premierę w ubiegłym roku.

Produkcja remake’u Laleczki Chucky ma wystartować we wrześniu w Vancouver. Co sądzicie o tym pomyśle?

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

i_darek1x

Jak nic !Brakuje niektórym pomysłów !!!!! ;)

Siwy1984

Powiem szczerze że mam trochę mieszane uczucia jeśli chodzi o remake’i.
Nie od dziś wiadomo że bywa z nimi różnie , i rzadko się zdarza żeby dorównywały oryginałowi..
Nie ukrywam że jako fan tej serii chętnie bym zobaczył Chucky’ego na dużym ekranie , ale czy będzie to ten sam Chucky którego uwielbiam ze starych części..?
Może być z tym różnie..
Wielu fanów np. starej serii "Koszmaru z ulicy Wiązów" (do których ja się również zaliczam) przekonało się właśnie na remake’u z 2010 roku jak bardzo można popsuć ulubioną postać z horroru , inny aktor , zmiana wyglądu ,, inny głos , brak charakteru itp. zmiany niestety nie wpływają za dobrze na ogólny odbiór danej produkcji..
Ogólnie chodzi o to żeby Chucky nie przeszedł zbyt dużego liftingu jak było to właśnie z Freddym Kruegerem w remake’u , no i w przypadku "Child’s Play" bardzo istotne też będzie to kto tak naprawdę użyczy Chucky’emu głosu , jeżeli będzie to po raz kolejny Brad Dourif na co osobiście bardzo liczę to może z tego wyjść nawet całkiem niezły film , ale jeśli komuś przyjdzie do głowy zmiana głosu Chucky’ego no to wtedy będzie z tego raczej porażka.. , bo widzowie jednak się już przyzwyczaili do charakterystycznego głosu jaki posiadał Chucky , a to bez Brada Dourifa jest po prostu niemożliwe..!

Sweet_Foxy

Odgrzewany to jest dobry bigos. Nie jestem fanką remake’ów.

Proszę czekać…