Johnny Depp znów z Timem Burtonem 0

Tim Burton przygotowuje się do przeniesienia na duży ekran Alicji w Krainie Czarów Lewisa Carolla. Jedną z głównych ról w adaptacji najprawdopodobniej zagra Johnny Depp.

Aktor otrzymał propozycję zagrania Szalonego Kapelusznika, z którym Alicja spotyka się na herbatce, a następnie na sali sądowej.

Opowieść o Alicji zrealizowana będzie z użyciem tej samej techniki, którą wykorzystano w filmie Beowulf – grafika komputerowa połączona zostanie z grą aktorską. Scenariusz napisała Linda Woolverton, znana z pracy nad animacjami Król Lew oraz Piękna i Bestia. Produkcją zajmą
się Richard Zanuck, Joe Roth oraz Suzanne i Jennifer Todd. Prace rozpoczną się na początku tego roku.

Jeśli Depp przyjmie ofertę, będzie to siódmy film zrealizowany z Burtonem po produkcjach Edward Nożycoręki, Ed Wood, Jeździec bez głowy, Charlie i Fabryka Czekolady, Gnijąca panna młoda i Sweeney Todd – demoniczny golibroda z Fleet Street. Ten ostatni na ekrany polskich kin wejdzie 22 lutego.

W święta oglądaliśmy Johnny Deppa w filmie Charlie i fabryka czekolady 2005W święta oglądaliśmy Johnny Deppa w filmie Charlie i fabryka czekolady 2005

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

DEPP, BURTON to co tworza razem jest GENIALNE :) Charlie, Gnijąca Panna Młoda czy Sok z żuka to arcydzieła

Timothy

jeeeeeeeesss! :D

ALE DEPP, BURTON & ELFMAN XD

Proszę czekać…