Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

SDCC 2018: Zwiastun 9. sezonu The Walking Dead 0

Na tegorocznym Comic-Con w San Diego nie mogło zabraknąć panelu dotyczącego serialu The Walking Dead. I tym razem fani otrzymali to, na co z utęsknieniem czekali – świeży, ponad 5. minutowy zwiastun dziewiątego sezonu serii o żywych trupach. Zobaczcie w jakie tarapaty tym razem wpadną Rick ze swoją ekipą.

Nie trudno zauważyć, że w zwiastunie pojawiło się sporo nowych twarzy. W nowym sezonie do obsady dołączyli m.in. Nadia Hilker, która wcieli się w postać imieniem Magna, Eleanor Matsuura zagra Yumiko, Lauren Ridloff i Angel Theory odegrają role sióstr Connie i Kelly, Dan Fogler jako Luke, Zach McGowan jako Justin, Rhys Coiro jako Jed oraz John Finn i Brett Butler jako małżeństwo Earl i Tammy Rose.

Jeśli do kogoś jeszcze nie dotarła informacja na temat głównej postaci, czyli Ricka Grimesa, to przypominamy, że odgrywający jego rolę Andrew Lincoln potwierdził, że będzie to ostatni sezon, w którym bierze udział. Fani na całym świecie zastanawiają się w jaki sposób przyjdzie nam pożegnać się z Rickiem. Na odpowiedź przyjdzie nam na pewno czekać przynajmniej do października br., gdyż wtedy wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 9. sezonu "The Walking Dead".

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…