Serialowe plany Polsatu 0

Telewizja Polsat rozwija swoją serialową ofertę. W tym roku kanał pokaże kolejne popularne w Stanach odcinkowe produkcje m.in. Jericho i Cane. Na antenie pojawią się także nowe epizody Skazanego na śmierć, Gotowych na wszystko oraz Chirurgów.

Tymczasem już w niedzielę 6 stycznia swoją premierę będzie miał serial Sony Pictures Television wyprodukowany w ubiegłym roku dla CBS Sposób użycia. Produkcja opowiada o różnorodnych perypetiach miłosnych na trzech niełatwych etapach związku między mężczyzną a kobietą. Serial ukazuje je z perspektywy małżeńskiej pary z wieloletnim stażem, która ma za sobą już pewne przejścia, dwojga zakochanych, którzy dopiero zaręczyli się i są jeszcze zaślepieni miłością oraz zaprzyjaźnionego z nimi, wiecznego kawalera, który w maratonie nieustających randek wciąż nie może spotkać jedynej wybranki serca.

Kadr z serialu Jericho 2006Kadr z serialu Jericho 2006

Najpóźniej wiosną na antenie zadebiutuje serial Jericho (znany polskim widzom z anteny AXN), opowiadający o losach mieszkańców tytułowego miasteczka, którzy stanęli w obliczu katastrofy nuklearnej. Następna serialowa nowość Cane pojawi się w Polsacie, dopiero w drugiej połowie roku. Opowieść została wyprodukowana dla CBS i prezentuje losy rodziniy Duque, która przybyła przed laty do Ameryki z pustymi rękami. Zakładając plantację trzciny cukrowej oraz wytwórnię rumu, od zera poprzez ciężką pracę zbudowała imperium. Mocną stroną serialu jest uzupełniająca go kubańska muzyka.

W cierpliwość muszą się uzbroić miłośnicy emitowanych już przez Polsat odcinkowych opowieści. Jak wynika z informacji przekazanych nam przez biuro prasowe kanału, nowe epizody Skazanego na śmierć , Gotowych na wszystko oraz Chirurgów zostaną pokazane najprawdopodobniej dopiero jesienią. Opóźnienie wynika m.in. z trwającego w USA strajku scenarzystów.

Wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Elros

Jednak jesień bez Polsatu to nudna jesień! Na te trzy seriale czekam z niecierpliwością! :)

Anonimowy

"Sposób ożycia" był jakieś pól roku temu na telewizyjnej 4

Proszę czekać…