Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mark Hamill w 2. sezonie Templariuszy 0

Nie samymi "Gwiezdnymi wojnami" człowiek żyje. Mark Hamill dołączył do obsady drugiego sezonu serialu Templariusze. Kogo zagra popularny aktor?

Z informacji, które pojawiły się w sieci wynika, że będzie to całkiem sporawa rola. Odtwórca roli Luke’a Skywalkera w gwiezdnej sadze wcieli się w postać doświadczonego wojaka, wielokrotnego uczestnika i weterana krucjat o imieniu Talus. Udało mu się przetrwać wyprawy wojenne do Ziemi Świętej i po dziesięciu latach niewoli dostaje nowe zadanie – ma zająć się szkoleniem młodych templariuszy.

Hamill to nie jedyna nowa twarz w obsadzie serialu stacji HISTORY. Oprócz niego do listy płac dołączają Tom Forbes (zagra Księcia Ludwika, niezwykle gwałtownego spadkobiercę tronu) oraz Genevieve Gaunt (przejmie rolę Izabeli, córki króla Filipa – według twórców ma to być kobieta, która będzie "na dobrej drodze do stania się kobietą, którą historia nazwałaby wilczycą Francji", cokolwiek to znaczy).

Z ważniejszych zmian związanych z serialem należy wymienić również zmianę głównego dowodzącego. Nowym showrunnerem produkcji został Aaron Helbing, który pracował chociażby przy serii Spartakus: Krew i Piach.

Data premiery drugiego sezonu nie jest na razie znana.

Źrodło: TV Guide

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…