Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

ABC stworzy serial o superbohaterkach Marvela 0

Scenarzysta Allan Heinberg dostał kolejne zadanie związane z komiksowymi superbohaterkami. Człowiek odpowiedzialny za scenariusz hitu Warner Bros. Pictures oraz DC Films – Wonder Woman, będzie teraz pracował dla stacji ABC oraz Marvela.

Jak podał portal Deadline, Allan Heinberg będzie miał za zadanie przenieść historię kobiecych bohaterek Marvela na mały ekran. Szczegóły związane z fabułą oraz postaciami, które pojawią się na ekranie nie są na razie znane. Możemy być jednak pewni, że pod uwagę będą brane mniej znane superbohaterki, które utworzą jakąś grupę do walki ze złem. Z pewnych informacji wiemy tylko tyle, że odcinki będą trwały godzinę. Dodatkowo Heiberg będzie pełnił razem z Jephem Loebem (szef Marvel Television) funkcję producenta.

Stacja ABC zamierza powrócić na dobre tory i ponownie odnieść sukces realizując serial na bazie komiksów Marvela. Ostatnia produkcja zatytułowana Inhumans była totalnym niewypałem i została skasowana po pierwszym sezonie.

Data premiera serialu przygotowywanego przez Allana Heinberga nie jest na razie znana. Macie pomysł na produkcję o superbohaterkach Marvela? Które postacie widzielibyście w takim serialu?

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…