O nadchodzących kontynuacjach

Producent Tom Rosenberg wypowiada się na temat Underworld 3 i Adrenalinie 2.

- Mamy scenariusz i może zaczniemy go realizować 1 kwietnia. – mówi producent. Haczykiem tym razem nie będzie trucizna, ale elektryczne serce. – Właściwie jest to podobne, tylko że bardziej ekstremalne. W gruncie rzeczy budżet i harmonogram kręcenia będzie taki sam jak w pierwszej części.

Jason Statham w filmie Adrenalina 2006Jason Statham w filmie Adrenalina 2006

Tak mówi o Adrenalinie 2 Rosenberg. W głównej roli zagra po raz kolejny Jason Statham. Twórcą będzie ponownie Brian Taylor.

Underworld 3 bez wątpienia pojawi się na ekranach kin. Producent twierdzi, iż jest to najsilniejsza historia jaką mieli okazje składać w całość i prawdopodobnie światło dzienne ujrzy także kolejna część. Trzecia będzie prequelem, tak więc czwarta przeniesie nas tam gdzie Kate Beckinsale i Scott Speedman zakończyli w drugiej.

Jeśli chodzi o fabułę, to poruszy ona jak Victor (Bill Nighy) poznaje Luciana (Michael Sheen) i jak ostatni stają się liderami wilkołaków. Cały film nie będzie opowiedziany z perspektywy wampirów, lecz wilkołaków. Reżyserią trzeciej odsłony zajmie się Patrick Tatopoulos. Autorem scenariusza jest Danny McBride.