O nadchodzących kontynuacjach 0

Producent Tom Rosenberg wypowiada się na temat Underworld 3 i Adrenalinie 2.

- Mamy scenariusz i może zaczniemy go realizować 1 kwietnia. – mówi producent. Haczykiem tym razem nie będzie trucizna, ale elektryczne serce. – Właściwie jest to podobne, tylko że bardziej ekstremalne. W gruncie rzeczy budżet i harmonogram kręcenia będzie taki sam jak w pierwszej części.

Jason Statham w filmie Adrenalina 2006Jason Statham w filmie Adrenalina 2006

Tak mówi o Adrenalinie 2 Rosenberg. W głównej roli zagra po raz kolejny Jason Statham. Twórcą będzie ponownie Brian Taylor.

Underworld 3 bez wątpienia pojawi się na ekranach kin. Producent twierdzi, iż jest to najsilniejsza historia jaką mieli okazje składać w całość i prawdopodobnie światło dzienne ujrzy także kolejna część. Trzecia będzie prequelem, tak więc czwarta przeniesie nas tam gdzie Kate Beckinsale i Scott Speedman zakończyli w drugiej.

Jeśli chodzi o fabułę, to poruszy ona jak Victor (Bill Nighy) poznaje Luciana (Michael Sheen) i jak ostatni stają się liderami wilkołaków. Cały film nie będzie opowiedziany z perspektywy wampirów, lecz wilkołaków. Reżyserią trzeciej odsłony zajmie się Patrick Tatopoulos. Autorem scenariusza jest Danny McBride.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

MacT

Underworld 3 chyba sobie daruje. Bez Kate Backinsale to będzie już to.

Neo10

Może się okaże że miał brata bliżniaka który przyjedzie na pogrzeb i postanowi dowiedzieć się przez co przeszedł jego brat oraz co się stało i gdy się dowie zacznie się sieczka mafii ;] a póżniej okaże się że jego brat był wampirem i będzie Underworld 3 ;D hehe

homerowa

Ale jedynka byla super ;-) Dwojka moze byc naciagnieta tak jak Szklana pulapka 4 ;-)

jeD

On nie umarl:D , jak lezal na ulicy to mrugnal i zaczelo mu serce bic:D

fizban

uu druga czec moze byc dziwnie.. .pewnie zrobia duzo akcj ze i tak bedzie fajne. ale fabula pewnie taka se .. bo juz wymyslaja bo umarl przeciez w 1 … to teraz moze go wskrzeszai dadza elektryczne serce by znowu troche pobiegal prowalal znowu umarł i zrobia 3ke i wtedy bedzie cyborgiem…

Proszę czekać…