Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dave Bautista chce zagrać w 'Suicide Squad 2' 0

Tego można było się spodziewać. Po tym, jak świat mediów obiegła informacja, że James Gunn negocjuje z Warner Bros. Pictures napisanie scenariusza (i możliwe, że również stołek reżyserski) do filmu "Legion samobójców 2", Dave Bautista wyraził chęć zagrania w kontynuacji kasowego hitu.

Dave Bautista najgłośniej i najczęściej ze wszystkich gwiazd Kinowego Uniwersum Marvela pokazywał swoją złość, po tym jak zwolniono Jamesa Gunna ze stanowiska reżyserskiego "Strażników Galaktyki Vol. 3". Były zapaśnik apelował o zmianę decyzji do włodarzy Walta Disneya, jednak ci postanowili pozostać przy swoim. Teraz odtwórca roli Draxa Niszczyciela za pośrednictwem Twittera wyraził zainteresowanie występem w "Legionie samobójców 2".

Z pewnością podpisanie kontraktu przez Gunna z Warner Bros. Pictures byłoby pstryczkiem w nos. Możliwe jednak, że dużo większym ciosem dla Marvel Studios byłby występ Bautisty w konkurencyjnym uniwersum. Nie wiadomo jednak, jak wygląda kwestia kontraktu gwiazdora z Marvelem, który może mieć zapis zakazujący mu angażu.

Co o tym sądzicie?

Źrodło: Cinema Blend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84 2018-10-10

To niech spie.. nikt go na siłę nie będzie w Marvelu trzymać.

Proszę czekać…