Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wielki finał 'Pory na przygodę!' w Cartoon Network 0

20 października w Cartoon Network fani Pory na przygodę! będą mogli obejrzeć wielki finał ich ulubionej kreskówki. W ramach 24-godzinnego maratonu pojawi się specjalny odcinek serialu zatytułowany "Razem ze mną w drogę idź". Nad Krainą Ooo zawiśnie groźba wojny pomiędzy armią Królewny Balonowej i wojskami Gumbalda.

Cartoon Network zaprasza widzów „Pory na przygodę!” na 24–godzinny maraton serialu, w ramach którego pojawi się finałowy odcinek produkcji zatytułowany "Razem ze mną w drogę idź". Kreskówka o losach przyrodnich braci Finna i Jake’a z Krainy Ooo, stworzona przez Pendletona Warda, szybko podbiła serca widzów i od lat zdobywa prestiżowe nagrody filmowe oraz pozytywne opinie krytyków.

Mieszkańców magicznego świata czeka teraz wielka próba. Królewna Balonowa, podczas pracy z sojusznikami nad planami bitewnymi, zorientuje się, że w namiocie dowództwa przebywa jeden ze szpiegów Gumbalda. Podejmie więc natychmiastową decyzję o zgromadzeniu wojsk i gotowości do ataku. Mimo próśb Marceliny, przywódczyni nie zrezygnuje z ryzykownego posunięcia. Finn zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zapobiec nadchodzącej wojnie.

Premierę finałowego odcinka "Pora na przygodę: Razem ze mną w drogę idź" w ramach 24-godzinnego maratonu widzowie będą mogli obejrzeć już w sobotę 20 października o godz. 9:40. Emisja również o godz. 13:10, 16:40, 21:00 i 23:40 oraz w niedzielę 21 października o 2:20, 3:10 i 8:45.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…