Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'4400' doczeka się rebootu 0

Amerykańskie wytwórnie i stacje telewizyjne prowadzą chyba jakiś wyścig, w którym zwycięzcą będzie ten, kto zrobi więcej sequeli, prequeli oraz rebootów. Na radze The CW znalazł się popularny serial science-fiction zatytułowany 4400.

Produkcja była emitowana w latach 2004-2007 i doczekała się czterech sezonów. Niestety nie wszystkie wątki zostały pozamykane, jednak z racji niskiej oglądalności serial 4400 został anulowany. Teraz The CW zamierza zrealizować nową wersję. Co ciekawe na rebootem będzie pracował Craig Sweeny, który miał okazję tworzyć także oryginał. Pomagać mu będzie Taylor Elmore, z którym napisze scenariusz do odcinka pilotowego. W przypadku, gdyby wszystko poszło zgodnie z planem i pilot dostał zaakceptowany, wówczas Elmore zostanie showrunnerem serialu.

Oryginał z 2004 roku został stworzony przez duet René Echevarria i Scott Peters. W obsadzie znaleźli się wówczas między innymi Peter Coyote, Laura Allen, Jacqueline McKenzie, Conchita Campbell, a także nagrodzony Oscarem Mahershala Ali. Łącznie powstały 44 odcinki.

W ciągu minionego stulecia zaginęły tysiące ludzi. Nagle, w zupełnie niezrozumiały sposób, 4400 spośród nich pojawiło się jak gdyby nigdy nie zniknęli. Wobec wątpliwości, co oznacza to wydarzenie, rząd nakazuje przeprowadzenie śledztwa, mającego wyjaśnić gdzie byli i dlaczego wrócili. Szybko wychodzi na jaw, że ich pojawienie się może zmienić ludzką rasę w sposób, którego nikt nie zdoła przewidzieć.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2018-11-10

"…z racji niskiej oglądalności serial 4400 został anulowany. Teraz The CW zamierza zrealizować nową wersję…"
– i zapewne mają nadzieję, że tym razem po dłuższej przerwie ludzie zapomnieli, że ich to kiedyś przestało już ciekawić? ;)

Proszę czekać…