na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

USS Enterprise - pierwsze zdjęcie 0

Premiera najnowszego Star Treka już w grudniu.

Najnowszy Star Trek, to opowieść o tym, jak to wszystko się zaczęło. Ludzie z USS Enterprise są jeszcze kadetami Akademii Kosmicznej, więc niezwykłe zdarzenia jeszcze przed nimi. Jak jednak wiadomo Romulanie nigdy nie odpoczywają i dla ziszczenia swego planu muszą zlikwidować Kirka i jego przyjaciół. Romulanie wiedząc, że załoga USS Enterprise dopiero się szkoli, postanawiają wykorzystać sytuację (odkrywają to dzięki podróży w czasie). O wszystkim jednak dowiaduje się Spock, który za wszelką cenę będzie chciał ostrzec… siebie samego w młodości. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie USS Enterprise, które prezentujemy poniżej.

Kadr z filmu Star Trek IX: Rebelia 1998Kadr z filmu Star Trek IX: Rebelia 1998

J.J. Abrams jest reżyserem tej wersji Star Treka, więc samo nazwisko każe widzom nastawić się na wielkie widowisko. Nie ukrywajmy również, że scenarzysta Alex Kurtzman również sprawdza się w tego typu produkcjach.

Co do obsady aktorskiej, to w Star Treku XI zobaczymy między innymi gwiazdy takie jak Eric Bana, Chris Pine, Winona Ryder, Bruce Greenwood, Simon Pegg, a także znanego z ról Spocka w poprzednich wersji Leonarda Nimoya oraz Zachary'ego Quinto, który po roli Sylara w Herosach cieszy się coraz większą popularnością.

Tak będzie wyglądał USS EnterpriseTak będzie wyglądał USS Enterprise

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Dzięki kill, już jest na fdb: http://star.trek.11.fdb.pl/zwiastuny

A słowa.. Space, the final frontier… słucha się strasznie przyjemnie, zwłaszcza jeżeli jest się fanem StarTreka do jakich się zaliczam :))

Star Trek bez Patricka Stewarta to nie to samo :(((

Proszę czekać…