Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe odcinki 'Transformers: Cyberverse' w Cartoon Network 0

Już 24 listopada w Cartoon Network pojawią się nowe odcinki Transformers: Cyberverse. Konflikt między Autobotami i Decepticonami trwa, a Bumblebee wciąż cierpi na amnezję. Tym razem to na barkach Windblade będzie spoczywał ciężar wypełnienia ważnej misji w zaśnieżonych Himalajach.

Produkcja „Transformers: Cyberverse” przygotowana przez Boulder Media Studio zadebiutowała w tym roku w Cartoon Network. Fabuła serialu koncentruje się na przygodach Bumblebee po utracie pamięci. Superbohatera wspiera w potrzebie Windblade, która spróbuje pomóc przyjacielowi w odzyskaniu brakujących wspomnień, aby mógł wykonać swoją misję na Ziemi.

W nowych odcinkach serialu para Bumblebee-Windblade będzie kontynuowała prace nad zlokalizowaniem Optimusa Prime’a oraz Arki – niezwykłego międzygwiezdnego pojazdu. W związku z tym, że żółty Autobot cierpi na amnezję i nie pamięta, kim jest, ani jak się dostał na tę planetę, to jego partnerka dowodzi akcją. Bohaterowie postarają się wyprzedzić wrogów w poszukiwaniach i trafią do śnieżnych Himalajów, aby przyjrzeć się szczytowi, którego wierzchołek kształtem przypomina ich statek kosmiczny.

Nowe odcinki Transformers: Cyberverse pojawią się na antenie Cartoon Network już 24 listopada. Emisja w sobotę 24 oraz w niedzielę 25 listopada o godz. 20:45.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2018-11-17

Straszne rzeczy dla tych dzieci robią, coraz gorsze z roku na rok.

Proszę czekać…