Ostatni Harry Potter w 2007 roku 0

Fani chłopca-czarodzieja z radością przyjmą wiadomość, że ostatnia książka z serii ukaże się w 2007 roku.

Informacja pochodzi od dyrektor wydawnictwa Bloomsbury, Liz Calder. W trakcie wizyty w Indiach Calder mówiła o ostatniej, oczekiwanej książce i przyszłości J.K. Rowling.

- Następny Harry Potter wyjdzie prawdopodobnie w 2007 roku. Mam taką nadzieję – mówi Liz Calder. – J.K. Rowling mówiła od początku, że napisze siedem części. Więc nie stworzy więcej, ale będzie pisać dla nas inne książki.

Siódma powieść opisuje ostatnie przygody Harry'ego, kiedy próbuje zniszczyć Lorda Voldemorta. Poprzednie części pozostawiły dużo pytań bez odpowiedzi i fani chcą wiedzieć jak luźne wątki zostaną powiązane razem w spójną całość. Rowling powiedziała, że będzie kontynuować niedokończoną historię z Księcia Półkrwi. Autorka pracuje nad serią już 16 lat.

Harry Potter i Zakon Feniksa, piąta część z serii, wejdzie na ekrany 13 lipca 2007 roku. Wyreżyseruje go David Yates. W rolach głównych pojawią się jak zwykle Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint. Oprócz nich w filmie powinni wystąpić także Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Helen McCrory, Afshan Azad, Imelda Staunton, Gary Oldman i Helena Bonham Carter.

Kadr z filmu Harry Potter i Czara OgniaKadr z filmu Harry Potter i Czara Ognia

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Justynka

Przydałby sie już koniec tej nudnej i jakże irytującej bajeczki dla maluchów!!!

Proszę czekać…