Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Snake Eyes bohaterem spin-offu 'G.I. Joe' 0

Uniwersum "G.I. Joe" powiększy się o jeszcze jeden film. Paramount Pictures i Allspark Pictures zamierzają zrealizować spin-off, którego bohaterem będzie Snake Eyes. Wybrano już nawet reżysera.

Robert Schwentke wyreżyseruje trzeci film osadzony w uniwersum "G.I. Joe". Filmowiec ma na swoim koncie takie tytuły, jak Red i R.I.P.D. Agenci z zaświatów. Na razie spin-off nie posiada oficjalnego tytułu. Wiemy jednak tyle, że premiera kinowa została zaplanowana na 27 marca 2020 roku.

Pierwszą wersję scenariusza napisał Evan Spiliotopoulos, człowiek odpowiedzialny chociażby za disneyowską Piękną i Bestię. Historia nowego filmu skupi się na pochodzeniu głównego bohatera, który stara się zostać członkiem klanu ninja z Arashikage. Byli to mroczni zabójcy działający od pokoleń, którzy swoją reputację zawdzięczali wykonywaniu wydawać by się mogło misji niemożliwych.

Do tej pory w kinach pojawiły się dwa filmy – G.I. Joe: Czas Kobry oraz G.I. Joe: Odwet. Łącznie produkcje zarobiły na całym świecie 678,2 mln dolarów.

Warto przypomnieć, że wiosną 2016 roku wytwórnia Paramount Pictures oraz Hasbro zdecydowały się utworzyć tak zwany pokój scenarzystów, którzy mają za zadanie stworzyć kinowe uniwersum oparte na produktach Hasbro. Scenarzystów nadzoruje Akiva Goldsman. Innymi markami oprócz "G.I. Joe" są "Micronauts", "Visionaries", "MASK" oraz "ROM".

Źrodło: The Wrap

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ges28 2018-12-05

Snake Eyes and Storm Shadow :)

Proszę czekać…