Travis Fimmel w serialu Ridleya Scotta 0

Travis Fimmel zagra w serialu "Raised by Wolves" w reżyserii samego Ridleya Scotta.

Cykl science fiction ma opowiadać o parze androidów, którzy zostają zesłani na dziewiczą, tajemniczą planetą, a tam wychowują ludzkie dzieci. Serial powstaje dla stacji TNT. Scenariusz zajmuje się Aaron Guzikowski, jego kunsztu mogliśmy doświadczyć, oglądając film Labirynt, ze świetnym duetem w rolach głównych (Jake Gyllenhaal oraz Hugh Jackman.

Zawsze szukam nowych granic, które można przekroczyć na polu science fiction – jedną z nich znalazłem w "Raised by Wolves". To zupełnie inny, wymyślony świat, pełen istot zadających sobie egzystencjalne pytania: Co czyni nas ludźmi? Co stanowi o rodzinie? I co by było, gdybyśmy mogli zacząć od nowa i wykasować ten syf, do którego doprowadziliśmy na naszej planecie? Czy zdołalibyśmy przetrwać? Czy bylibyśmy lepsi? – komentuje Ridley Scott (deadline).

Travis Fimmel w tym roku będzie obchodził 40. urodziny. Aktor ma w dorobku kilka epizodów w mniejszych produkcjach, dużą rolę w filmie Warcraft: Początek oraz rolę światowej klasy w serialu Wikingowie, gdzie wcielił się w postać kultowego Ragnara.

Według źródła Travis Fimmel wcieli się w postać imieniem Marcus, który może być zarówno członkiem ludzkiej kolonii, jak i jednym ze wspomnianych androidów.

Oprócz Scott Free Productions, producentami serialu będą Turner’s Studio T i Madhouse Entertainment.

Data premiery produkcji nie jest jeszcze znana.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…