Will Smith i Martin Lawrence wracają! 0

Will Smith dzień przed rozpoczęciem zdjęć do filmu Bad Boys 3 wrzucił do sieci zdjęcie z Martinem Lawrence'em.

Za kamerą kolejnej odsłony przygód niestrudzonej dwójki staną Adil El Arbi i Bilall Fallah. Nad scenariuszem pracują Chris Bremner, Joe Carnahan, David Guggenheim oraz Anthony Tambakis.

Do obsady powraca także Joe Pantoliano jako wyrozumiały szef bohaterów.

Tym razem ekscentryczny duet policjantów będzie próbował namierzyć Armando Armasa, szefa kartelu narkotykowego (w tej roliJacob Scipio). Paola Nuñez zagra policyjnego psychologa. W filmie zagrają także Vanessa Hudgens (serial The Princess Switch), Alexander Ludwig (znany z serialu Wikingowie) oraz Charles Melton (Riverdale).

Pierwszy film z cyklu powstał w 1995 roku. Za kamerą stanął Michael Bay. Opowieść stała się hitem. Kontynuacja powstała w roku 2003.

To wielka okazja, żeby ponownie zobaczyć Martina w akcji. Aktor rzadko wraca do aktorstwa. Ostatni raz mogliśmy oglądać jego kunszt w serialu Partners, 5 lat temu. Na absencję Willa Smitha nie możemy narzekać. Odtwórca roli Mike’a zagrał w głośnym Legionie Samobójców. Aktor wcielił się w postać Deadshota. Teraz wyczekujemy na film pt. Aladyn z jego udziałem.

Światowa premiera została wstępnie wyznaczona na 17 stycznia 2020 roku.

Źrodło: THR

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…