Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Planeta Singli 3' numerem jeden w kinach 0

Walentynkowy hit podbija serca widzów i krytyków. Pierwszy weekend wyświetlania najlepszej walentynkowej komedii tego roku już za nami!

Foto - Maciej Zdunowski / Gigant Films

Poprzednia część serii pozwoliła nam zanurzyć się w niepowtarzalnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia. Tym razem możemy wraz z bohaterami bawić się na pełnym niespodzianek, wiejskim weselu Ani i Tomka. Na rodzinnym zjeździe zdarzyć się może wszystko! Emocje i śmiech sięgają zenitu, a w weekend otwarcia do kin poszło prawie 300 000 (295 129) widzów. Przebiła także wchodzącą w podobnym czasie trzy lata temu Planetę Singli, którą obejrzało wtedy 202 812 osób.

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.

Przebojowy finał serii Planeta Singli już w kinach!

Źrodło: Kino Świat / Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…