Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hulu nowym domem skasowanych seriali Marvela? 0

Współpraca pomiędzy Marvelem, a Hulu może zacieśnić się jeszcze bardziej. Wczoraj informowaliśmy Was o czterech serialach animowanych, które powstaną dla platformy streamingowej, a dzisiaj mamy niezwykle ciekawe informacje dla wszystkich fanów Daredevila i reszty superbohaterów, których przygody możemy oglądać na Netfliksie.

Jak doskonale wiecie Netflix ogłosił kasację niemalże wszystkich swoich seriali komiksowych – nadal nie jest znana przyszłość Punishera oraz Jessiki Jones, ale możemy z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że te produkcje czeka taki sam los. Nie oznacza to jednak, że postacie nie powrócą w kolejnych sezonach na innej platformie aniżeli Netflix. Nie jest tajemnicą, że koncern Walta Disneya będzie niebawem startował z własnym serwisem tego typu, gdzie będzie zamieszczał swój oryginalny kontent. Jest szansa na to, że skasowane produkcje trafią na platformę Disney+.

Kolejną opcją jest Hulu. Dyrektor serwisu do spraw zawartości, Craig Erwich wypowiedział się na temat ewentualnego przejęcia seriali Daredevil czy Luke Cage:

Marvel posiada masę tytułów, którymi bylibyśmy zainteresowani. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, kiedy oni będą gotowi i kto będzie za tym wszystkim stał.

Warto przypomnieć, że Marvel oraz Netflix zawarły umowę, w której widnieje zapis o braku możliwości pojawiania się takich postaci, jak Daredevil, Kingpin czy Bullseye gdzie indziej przez dwa lata po anulowaniu serii. Kolejna ciekawostka jest taka, że wraz z całkowitym przejęciem Foxa przez Walta Disneya, sześćdziesiąt procent udziałów w platformie Hulu trafi w ręce Domu Myszki Miki. Nie jest, więc dziwne, że Disney będzie chciał rozwijać także to miejsce.

A z racji tego, że seriale typu Punisher czy Daredevil charakteryzują się pewną dozą przemocy, łatwo wyobrazić sobie sytuację, w której ludzie decyzyjni postanawiają umieścić te produkcje właśnie na Hulu, a nie na Disney+, gdzie prawdopodobnie będziemy mieli nieco łagodniejszą zawartość.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Adamus0101

Tak po prawdzie to mało mnie obchodzi czy to będzie Hulu czy Disney+ ważne żeby uratowali DD i Punishera. Reszta tych seriali jest mi obojętna.

Proszę czekać…