Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Obcy zamiast do kin może trafić do telewizji 0

Jeżeli myśleliście, że uniwersum "Obcego" po klapie jakim był ostatni film zostanie odłożone na bok, to jesteście w wielkim błędzie. W sieci spekuluje się na temat przeniesienia legendarnego kosmicznego stwora do telewizji.

Portal HN Entertainment już wcześniej ogłosił, że w przygotowaniu jest serial osadzony w uniwersum "Obcego", jednak dzisiaj mamy nieco więcej informacji na temat tego projektu. Jak się okazuje mają powstać dwa seriale i przynajmniej przy jednej z tych produkcji palce będzie maczał Ridley Scott. Uznany twórca miałby pełnić funkcję producenta. Same seriale mają powstać dla platformy Hulu, której współwłaścicielem za jakiś czas stanie się koncern Walta Disneya.

Warto przypomnieć, że Ridley Scott miał już okazję pracować dla Hulu. To właśnie on nakręcił odcinek pilotowy serialu Castle Rock, którego producentami byli J.J. Abrams i Stephen King. Aktualnie pracuje natomiast nad swoim własnym serialem science-fiction, który będzie zrealizowany dla telewizji TNT – "Raised by Wolves".

Co sądzicie o informacjach dotyczących seriali osadzonych w uniwersum "Obcego"? Myślicie, że eksploracja tego świata ma jeszcze sens? Czy formuła się już dawno temu wyczerpała?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Bercik022

Totalnie nie rozumiem dlaczego by nie sięgnąć do książki, tam pomysł z inżynierami był świetny, Alieny to była ich broń do podbijania planety, która wymknęła się z pod kontroli, oni sami zaś mieli moc kinetyczną ponieważ byli najbardziej wyewoluowana rasą w kosmosie. A tutaj, że wszystko to powstało bo android zaczął bawić się genami ;/

Asmodeusz Bercik022

@Bercik022 zaciekawiłeś mnie z tą książką chyba zerknę co do samego filmu to podzielam opinię, że był kiepski i bez pomysłu. Warto by dać obcego w inne ręce niż Scotta

Bercik022 Asmodeusz

@Asmodeusz polecam nazwy to obcy "azyl" i obcy "mrowisko" i "wojna samic"

rolnik_postepowy

Scott zamiast pociągnąć mega ciekawy wątek Inżynierów z Prometeusza, to zepsuł wszystko słuchając psychofanów i "tworząc" Przymierze. Wątpię, czy postanie jeszcze coś dobrego z tej serii, jeśli on przykłada do tego rękę.

PolepioneKadry rolnik_postepowy

@rolnik_postepowy Zgadzam się absolutnie, że najciekawszym wątkiem był ten o Inżynierach. Tylko powiedzmy sobie szczerze – Prometeusz był słaby i Scott dobrze o tym wiedział. Gdyby miał pomysł na Inżynierów to na pewno by go opowiedział. Ale nie miał, więc debilnie wszystkich uśmiercił. W Prometeuszu jeszcze można było tylko wspomnieć o różnych sprawach, że coś, gdzieś – ale w Przymierzu musiałby wątek Inżynierów rozwinąć i znaleźć jakąś odpowiedzieć na pytanie po co robili to co robili. A tego nie potrafił. Więc co zrobił? Ze strachu sięgnął po Obcego, który przynajmniej zagwarantował mu brak finansowej klapy.

Adamus0101

Bleee…jak jest Scott to już wiadomo, że będzie tragedia.

Proszę czekać…