Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Nowy zwiastun Long Shot! 0

Właśnie pojawił się w sieci trailer zapowiadający produkcję Long Shot, w której zagrają główne role dwa, doskonale znane nazwiska -Seth Rogen i Charlize Theron. Aktor odgrywający główną rolę jest również w duecie z Evanem Goldbergiem producentem tej ekscentrycznej komedii. Za reżyserię zabrał się Jonathan Levine.

On jest upartym i zdeterminowanym pisarzem politycznym z talentem do kłopotów. Ona z kolei najlepszym dyplomatą tego kraju ze smykałką do… no cóż, praktycznie wszystkiego. Gdy Fred Flarsky ponownie spotyka się ze swoją pierwszą miłością, która jest także obecną panią Sekretarz Stanu w USA, mowa tutaj o Charlotte Field, to zachwyca ją swoim samokrytycznym humorem i wspomnieniami o młodzieńczym idealizmie kobiety. Bohaterka biorąc zatem udział w niespodziewanym wyścigu do Biura Owalnego, postanawia wynająć dawnego przyjaciela, by ten wspomagał jej przemówienia wyborcze, a ich nieomylna chemia prowadzi do światowego romansu. Jednakże beztroska nieostrożność mężczyzny, a także jego przeszłość i teraźniejszość bez problemu mogą szybko zniszczyć kampanię pani sekretarz, zanim ta jeszcze na dobre się zacznie. Omawiana produkcja na nowo definiuje wyrażenie stosunki międzynarodowe za pośrednictwem bluźnierczej, zabawnej i nieoczekiwanej miłości.

Czy komedia się udała będziemy mogli sprawdzić już 3 maja 2019 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…