Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ana de Armas zagra Marilyn Monroe 0

Andrew Dominik od wielu lat próbuje zekranizować powieść autorstwa Joyce Carol Oates, która opowiada o życiu legendarnej aktorki Marilyn Monroe. Filmowiec znalazł wreszcie odtwórczynię głównej roli. Kim ona jest?

Jak się okazuje reżyser mający na swoim koncie takie filmy, jak Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda oraz Zabić, jak to łatwo powiedzieć postawi na Anę de Armas. Aktualnie prowadzone są rozmowy negocjacyjne z kubańską aktorką.

W Polsce powieść Joyce Carol Oates ukazała się pod tytułem "Blondynka":

"Blondynka" to portret Marilyn Monroe, intymny i bezlitosny jak żaden inny: portret dziecka, dziewczyny, kobiety, gwiazdy, nad którą zawisło fatum. Wybitna amerykańska pisarka Joyce Carol Oates opowiada o wrażliwej, utalentowanej Normie Jeane, która nieustannie przedefiniowuje swoją tożsamość, bez przerwy zmaga się z okrutnym losem, wciąż poszukuje miłości: u enigmatycznej matki, nieznanego ojca, licznych kochanków. Jako Marilyn Monroe jest uwielbianą przez cały świat gwiazdą, ale co się tak naprawdę dzieje w głębi jej duszy?

źródło opisu: Rebis

Film powstanie dla platformy Netflix. Jeśli wszystko pójdzie po myśli Dominika i producentów, to zdjęcia powinny wystartować latem tego roku.

Andrew Dominik od dawna walczy o ten film. Przed laty pierwszą kandydatką do zagrania Marilyn Monroe była Naomi Watts, później faworytką była Jessica Chastain. Czy teraz projekt dojdzie do skutku?

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ZSGifMan

Choć może i trochę podobna, to stwierdzam jak najbardziej obiektywnie, że się nie nadaje.
                                                                                                           
Ale jako, że to ma produkować Netflix, to jakoś to pewnie będzie i na pewno o wiele lepiej niż Portman niby jako Jackie Kennedy.                                                                              

PolepioneKadry ZSGifMan

@ZSGifMan Dobre zdjęcia porównawcze wyszukałeś-) Myślę, że wziął tą aktorkę z powodu jej dziewczęcej urody, no i trzeba jej przyznać, że jest przeurocza i ma magnetyczny uśmiech

Proszę czekać…