Christopher Lloyd wraca do przyszłości 0

Christopher Lloyd w wywiadzie dla serwisu BTTF.com wyznał, że chętnie po raz kolejny wcieli się w postać Emmetta Browna z serii filmów Powrót do przyszłości. – Sądzę, że byłoby cudownie, gdyby doszło do realizacji tego pomysłu – powiedział aktor.

- Jeśli Bob Gale zechce napisać kolejną część, a Bob Zemeckis zapali się do pomysłu, wszystko jest możliwe.

Od kilku lat pojawiają się plotki o powstaniu czwartej części sagi. W 1999 roku wytwórnia Amblin zleciła kilku scenarzystom opracowanie szkicu scenariusza nowej produkcji, jednak projekt ostatecznie został odłożony na półkę.

Dotychczasowe trzy obrazy zostały wyreżyserowane przez Zemeckisa na podstawie jego scenariusza, stworzonego we współpracy z Gale’em. Filmy powstawały kolejno w 1985, 1989 i 1990 roku. Obok Lloyda w jednej głównych ról wystąpił Michael J. Fox.

Powrót do przyszłości IPowrót do przyszłości I

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Kiniu_grandMasta

bo ja szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tego filmu bez michaela…

skOOby

Uważam, że takie pomysły zazwyczaj się nie sprawdzają… Po raz kolejny można zauważyć ze Amerykanie "idą" na ilość a nie na jakość :|

peseq

A ja z miłą chęcią bym obejżał sobie następną część! Fakt, nie będzie to już to, ten klimat co kiedyś.. ale no cóż.. starzejemy sie wszyscy.

majron

nie chce 4 czesci :) jak dla mnie 3 wystarcza w zupelnosci :) mogli w sumie poprzestac na 2 nawet :) ale mysle ze 4 czesci to byloby juz troche przegiecie :)

tomekd

Ta fotka pochodzi z I części, nie z III.

Proszę czekać…