na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Koniec strajku scenarzystów 1

Co się stanie z Twoimi ulubionymi serialami? Które wrócą, a które nie?

Bardzo dobra wiadomość dla wiernych fanów seriali – dzisiaj zakończył się strajk scenarzystów. Oznacza to, że 12000 scenarzystów wróci do swojej pracy, a widzowie dalej będą mogli oglądać swoich ulubionych bohaterów. Straty mają wynosić około dwóch miliardów dolarów. W 1988 roku strajk scenarzystów trwał o sześć tygodni dłużej, a straty były znacznie mniejsze.

Gotowe na wszystkoGotowe na wszystko

W Walentynki HBO zacznie emitować 4 sezon Gotowych na wszystko i zdaje się, że między odcinkami dużej przerwy nie będzie, a więc Polacy będą mogli oglądać serial prawie w tym samym czasie, co Amerykanie (nowych 7 odcinków w kwietniu/maju).

Wielką niewiadomą zdaje się być serial Heroes. Niestety są nikłe szanse, że zobaczymy jeszcze jakikolwiek odcinek z drugiego sezonu, a premierę trzeciego planuje się na jesień. Nie oznacza to jednak, że widzowie się pogubią. To ma być ponoć tylko zmiana numeru sezonu. Problem tylko w tym, że na serial będzie trzeba trochę jeszcze poczekać.

Zagubieni też mają swą kontynuację, co raczej nie dziwi. Serial ma tak wielką widownię, że usunięcie go z ramówki okazałoby się dość nieroztropnym posunięciem. Odcinki nakręcone przed strajkiem zostają. Planowana jest realizacja następnych.

Cieszący się duża popularnością serial Chirurdzy będzie emitowany dalej, a kolejne odcinki mają mieć premierę już w kwietniu.

Kadr z serialu ZagubieniKadr z serialu Zagubieni

Premiera 7 sezonu 24 godzin jest odkładana co chwilę, teraz opóźniła się jeszcze przez strajk. Twórcy jednak nie chcą popełnić takiego samego błędu realizacyjnego i fabularnego jak to było w sezonie szóstym i robią wszystko, żeby odcinki budziły jeszcze większe emocje niż pierwsze sezony. Nakręcone są dopiero 2 odcinki, których można się spodziewać w przyszłą zimę.

Stosunkowo nowy serial Gossip Girl również doczeka się kontynuacji. Emisja następnych 9 odcinków rozpocznie się w kwietniu.

Jeśli chodzi o Skazanego na śmierć to wiadome jest jedynie, że odcinki nakręcone przed strajkiem zostają na pewno i będą wyemitowane. Nie wiadomo jednak, czy seria tak się zakończy, czy realizacja będzie szła dalej. W identycznej sytuacji jest Pogoda na miłość.

HeroesHeroes

Fani Battlestar Galactica ostatni sezon serialu będą mogli oglądać od 4 kwietnia.

Dwanaście nowych odcinków Everybody Hates Chris, które zostały nakręcone przed strajkiem, pozostaje, ale na nich najprawdopodobniej serial się zakończy.

Jericho, które przez pewien okres było kością niezgody ma siedem nowych odcinków. Zostaną one rzecz jasna wyemitowane, ale o dalszych losach serialu nic nie wiadomo.

Uwaga faceci zakończy się ostatnim z jedenastu odcinków, które nakręcone zostały przed strajkiem.

Poza tym wrócą na pewno: Tajemnice Smallville, Supernatural,Bracia i siostry, 30 Rock, Big Love, Kości,

Boston Legal, Kryminalne zagadki Las Vegas, Kryminalne zagadki Nowego Jorku, Kryminalne zagadki Miami, Dr House, My name is Earl, Medium, Agenci NCIS, Bez skazy, Wzór, Samantha Who, Burn Notice, The Big Bang Theory, Dirty Sexy Money, The Closer (latem), The Office i Brzydula Betty.

Aż do jesieni nie będzie natomiast Pushing Daisies a Bionic Woman i Big Shots najprawdopodobniej nie pojawią się już wcale.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Trikster

ucięło newsa

Ronaldinho

Słyszałem, że planują dokręcić jeszcze 4 odcinki i razem czwarty sezon miałby 12 odcinków :), piąty 20, a szósty 16

Anonimowy

Co z Zagubionymi?
Czy zostanie dokręcony 4 sezon do końca?

juskowiak

na temat kontynuacji czwartej serii LOST. na pewno powstanie osiem odcinkow, ale co dale? kiedy kontynuackja?

Proszę czekać…