Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lena Waithe dołącza do 3. sezonu 'Westworld' 0

Dzisiaj wielka premiera finałowego sezonu serialu Gra o tron, jednak stacja HBO nie zapomina o swoich innych flagowych produkcjach. Jedną z nich jest na pewno Westworld, który za jakiś czas zadebiutuje z trzecią serią.

Westworld cały czas fascynuje i nie pozwala o sobie zapomnieć. I pomimo tego, że serial science-fiction nie ma aż takiego statusu, jak Gra o tron, to na pewno jest on produkcją, na którą warto czekać. Producenci aktualnie przygotowują się do realizacji trzeciego sezonu i kompletują obsadą aktorską.

Aktorka, a także scenarzystka Lena Waithe, znana z takich produkcji, jak serial Netflixa Specjalista od niczego czy widowisko wyreżyserowane przez Stevena SpielbergaPlayer One, dołączyła do obsady trzeciego sezonu Westworld. Podobnie, jak w przypadku innych angaży, tak i teraz jej rola jest trzymana w tajemnicy i prawdopodobnie nie dowiemy się kogo zagra do momentu premiery nowej serii.

Tym samym Lena Waithe dołączyła do znanego wszystkich fanom Breaking Bad Aarona Paula, który wcześniej otrzymał angaż przy świetnym serialu HBO. Czekacie na nową serię Westworld? Jakie macie oczekiwania co do trzeciego sezonu?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…