Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mroczna Phoenix w finałowym zwiastunie 1

X-Men: Mroczna Phoenix, czyli prawdopodobnie ostatni film o mutantach od Foxa, który trafi na wielki ekran (nadal nie wiadomo, co Disney zrobi z filmem Nowi mutanci) doczekał się finałowego zwiastuna. Zapowiedź znajdziecie poniżej. Serdecznie zapraszamy do oglądania i komentowania.

Jean Grey, jedna z pierwszych członkiń X-Men, nigdy w pełni nie rozumiała głębi i złożoności swojej mocy. Podobnie jak jej mentor i przyjaciel Charles Xavier, Jean potrafi dokonywać niezwykłych rzeczy siłą swego umysłu. Jest ona jednak znacznie potężniejsza niż Charles – i każdy inny mutant na naszej planecie. Po tym, jak misja powstrzymania kosmicznej katastrofy prawie ją zabija, Jean powraca przemieniona, a doświadczenie, którego doznała, uwalnia prawdziwy potencjał jej nieprawdopodobnej mocy.

Jean wymyka się spod kontroli i powoli przemienia się w swoje alter ego, nadprzyrodzoną siłę, znaną jako Mroczny Phoenix i zaczyna zagrażać więzom, które łączą drużynę X-Men. Kiedy X-Men przygotowują się, by odeprzeć kosmiczną inwazję, która może zniszczyć życie na Ziemi, muszą także stawić czoło zagrożeniu, jakie sprowadza na nich jeden z członków ich rodziny.

W roli tytułowego Mrocznego Phoenixa zobaczymy gwiazdę serialu Gra o tron – Sophie Turner. Oprócz niej w obsadzie są także James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Evan Peters, Nicholas Hoult, Jessica Chastain, Alexandra Shipp, Tye Sheridan, Kodi Smit-McPhee oraz Daniel Cudmore.

Premiera widowiska została zaplanowana na 7 czerwca 2019 roku.

Źrodło: 20th Century Fox

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…