Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ma Dong-seok dołącza do widowiska MCU 0

Latem tego roku Marvel Studios zamierza wystartować ze zdjęciami do swojego kolejnego komiksowego widowiska. W tym celu studio należące do koncernu Walta Disneya kompletuje obsadę aktorską filmu The Eternals.

Jak podaje portal The Wrap koreański aktor Ma Dong-seok dołączył do obsady aktorskiej superprodukcji The Eternals. Dla 48-letniego aktora będzie to debiut w amerykańskim filmie. Wcześniej fani azjatyckiego kina mogli oglądać go w takich produkcjach, jak Zombie express czy Dobry, zły i zakręcony. Ma Dong-seok to trzecie znane nazwisko zaangażowane do tego projektu. Wcześniej ogłoszono, że w filmie wystąpią Angelina Jolie oraz Kumail Nanjiani. Klasycznie na razie nie posiadamy szczegółów dotyczących postaci, którą na ekranie wykreuje Koreańczyk.

To nie koniec informacji związanych z castingiem do filmu The Eternals. That Hashtag Show donosi, że Marvel Studios poszukuje także homoseksualnego lub biseksualnego aktora pochodzenia azjatyckiego (studio będzie przede wszystkim przyglądało się aktorom dwudziestokilkuletnim), który wcieli się w postać o imieniu James. Możliwe jednak, że imię bohatera nie jest prawdziwe. Portal opisuje go jako postać emocjonalną w typie intelektualisty, dla którego bardzo mocno liczą się więzy rodzinne. Jedno z nazwisk, jakie pojawia się w kontekście angażu to Conrad Ricamora – aktor znany doskonale fanom serialu Sposób na morderstwo, który może być jednak nieco za stary do roli (w tym roku skończył 40 lat).

The Eternals zostanie wyreżyserowane przez Chloe Zhao, która będzie pracowała na scenariuszu autorstwa Matthew i Ryana Firpo. Na razie nie jest znana dokładna data premiery.

Źrodło: The Wrap / That Hashtag Show

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…