na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

NBC: Herosi dopiero jesienią 1

Herosi, Life i Chuck pojawią się jesienią już jako nowe sezony.

Stacja NBC podała kilka informacji odnośnie seriali, których emitowanie zostało przerwane z powodu strajku scenarzystów. Emisja bijącego w USA rekordy oglądalności (w pewnym momencie oglądalność była większa niż Gotowych na wszystko) serialu Heroes zostanie wznowiona dopiero jesienią i powróci już jako sezon trzeci. Oczywiście odcinki nakręcone przed strajkiem zostają, ale powrócą dopiero w trzeciej odsłonie. Fani serialu zauważyli, że w ostatnim odcinku mniej więcej sezon drugi się kończy, ale został wprowadzony kolejny wątek i nic nie zapowiadało tak długiej przerwy w emisji.

Ekipa serialu HerosiEkipa serialu Herosi

W analogicznej sytuacji są seriale: Life i Chuck.

NBC podało również szczegółowe daty pojawiania się nowych odcinków reszty seriali. I tak:

  1. Medium – kolejne odcinki o tej samej porze w poniedziałki
  2. Prawo i porządek – 23 kwietnia
  3. Na imię mi Earl – 3 kwietnia pojawi się godzinny odcinek
  4. Prawo i bezprawie – 15 kwietnia
Ponadto 10 kwietnia powrócą serie: Ostry dyżur , 30 Rock , Hoży doktorzy i The Office .

W Polsce serial Herosi nadawała telewizyjna Jedynka. Serial gromadził stosunkowo niewielką widownie i przez złośliwych nazywany był klapą TVP. Niski poziom oglądalności wcale nie musi oznaczać braku zainteresowania. Trzeba wziąć pod uwagę, że w USA serial był emitowany wcześniej, więc widzowie mogli go obejrzeć w inny sposób.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

toooomelo

A ja mam nadzieję, że po tak długiej przerwie producenci "Herosów" nas czymś zaskoczą i oglądalność się podwoi, he he :D
Pozdrawiam fanów serialu : )

nowosz

Dla mnie Herosi byli znacznie ciekawsi od 2 serii Prisona, a o 3 już nie wspomnę – Tragedia. Szkoda, że trzecia seria dopiero jesienią i raczej nie zgromadzi już takiej widowni.

micheal_myers

Mogli rozwiązać to w inny sposób. Chodzi mi o Heroes. Np. serial Smallville leciał raz w miesiącu a od niedawna wznowiono emitowanie raz w tygodniu. Czy NBC nie mogło postąpić tak samo?? Nie rozumiem tego. Tak musimy czekać aż do jesieni na następny sezon.

Trophy

Kiedy ja ostatnio oglądałam PB… ;D

no ja tam czekam i tak najabardziej na to co powie FOX ??? i czy PB skonczy sie faktycznie na 13 odcinku ? czyli jutro ;P

Proszę czekać…