Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Garść informacji na temat 2. sezonu 'Mindhunter' 0

Minęło sporo czasu od premiery pierwszego sezonu znakomitego serialu platformy Netflix – Mindhunter. Na szczęście fani produkcji w tym roku będą mieli okazję obejrzeć nowe odcinki serii, w której palce maczał sam David Fincher. Więcej szczegółów znajdziecie w dalszej części artykułu.

Pewnie nie wszyscy o tym wiedzą, ale jedną z producentek wykonawczych serialu jest Charlize Theron. Hollywoodzka gwiazda miała okazję porozmawiać z Howardem Sternem z Indiewire. Jedną z najważniejszych rzeczy, którą mu zdradziła jest informacja związana z premierą 2. sezonu. Nowa seria zadebiutuje na platformie streamingowej w sierpniu. Dokładna data nie została jednak podana.

Dowiedzieliśmy się również, że głównym wątkiem drugiego sezonu będą morderstwa dzieci w Atlancie. Te bestialskie wydarzenia miały miejsce w latach 1979–1981. W tym czasie zginęło co najmniej 28 afrykańskich dzieci, nastolatków i dorosłych.

Co ciekawe w serialu pojawi się Damon Herriman, który zagra Charlesa Mansona. Oczywiście nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ten sam aktor zagra tę samą postać w nowym filmie Quentina TarantinoPewnego razu w Hollywood.

Dwa odcinki zostaną wyreżyserowane przez Davida Finchera (zajmie się pierwszy i ostatnim epizodem). Dwa kolejne przez Andrew Dominika, a reszta epizodów wyjdzie spod ręki Carla Franklina.

Źrodło: indieWire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

wyjek

Pierwszy sezon mi się podobał, szczególnie zakończenie wgniotło mnie w fotel, tak więc również czekam na drugi sezon.

fredaser

Super, czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg!

Proszę czekać…