Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Robert Pattinson zostanie nowym Batmanem! 0

Tuż przed weekendem dostaliśmy prawdziwą bombę. Robert Pattinson prawdopodobnie przywdzieje kostium Mrocznego Rycerza w filmie Matta Reevesa.

Jak podaje portal Variety, Robert Pattinson jest na ostatniej prostej, aby zostać nowym Batmanem. Hollywoodzki gwiazdor miałby w tej roli zastąpić Bena Afflecka i wcielić się w Rycerza Gotham w nowym filmie Matta Reevesa. Premiera widowiska o jednym z najpopularniejszych superbohaterów w historii będzie miała miejsce 25 czerwca 2021 roku.

Umowa nie została jeszcze oficjalnie podpisana, jednak powinno stać się to lada chwila. Warner Bros. Pictures nie komentuje na razie tych doniesień. Robert Pattinson jest jednak na samym szczycie listy życzeń. Preprodukcja filmu ma wystartować tego lata, dlatego też włodarze studia chcą mieć załatwioną do tego czasu najważniejszą kwestię – obsadzie aktora do roli Mrocznego Rycerza.

Na razie Warner Bros. Pictures nie ogłosiło oficjalnej daty rozpoczęcia zdjęć do filmu. Mówi się jednak, że stanie się do pod koniec tego roku lub na początku 2020. Warto również wspomnieć, że Robert Pattinson został niedawno wybrany przez Christophera Nolana do swojego nowego filmu, którego premiera została zaplanowana na 17 lipca 2020 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

ZSGifMan 2019-05-18

Hollywoodzki gwiazdor? Robert Pattinson?                                    
Oj cienko to widzę, będzie ostatnim Batmanem.                                    

Movieman ZSGifMan 2019-05-18

@ZSGifMan perfekcyjny wybór, lepszym byłby chyba tylko Jake Gyllenhaal ;)

ZSGifMan Movieman 2019-05-18

@Movieman Święte słowa!                               
Nie wiem co tam się dzieje, uchlali się czy jakaś pomroczność jasna…?
Coś ich zaślepiło, nie myślą trzeźwo.                                    

Bercik022 ZSGifMan 2019-05-18

@ZSGifMan odkąd pamiętam jest ciągle narzekanie na casting ale przychodzi co do czego to nagle "fenomenalnie zagral", tak było z Ledgerem na Jokera, z Afleckiem na Batmana itp. W wytwórni nie pracują sami nieudacznicy Ci ludzie naprawdę znaja się na swojej robocie a ja sądzę że jest to nawet dobry wybór, Pattinson nie jest wcale złym aktorem, smród po Zmierzchu się po prostu za nim ciągnie.

ZSGifMan Bercik022 2019-05-19

@Bercik022 Oglądałem jakieś parę jego filmów po owym Zmierzchu i blado wypadał, to już jak dla mnie lepiej zmywa z siebie piętno Harrego Pottera Daniel Radcliffe niż Pattison Edwarda Cullena.
@Elizabeth_Linton Jeszcze zobaczymy jak będzie, ale niewesoło zapewne ;P

Proszę czekać…