Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Robert Pattinson zostanie nowym Batmanem! 0

Tuż przed weekendem dostaliśmy prawdziwą bombę. Robert Pattinson prawdopodobnie przywdzieje kostium Mrocznego Rycerza w filmie Matta Reevesa.

Jak podaje portal Variety, Robert Pattinson jest na ostatniej prostej, aby zostać nowym Batmanem. Hollywoodzki gwiazdor miałby w tej roli zastąpić Bena Afflecka i wcielić się w Rycerza Gotham w nowym filmie Matta Reevesa. Premiera widowiska o jednym z najpopularniejszych superbohaterów w historii będzie miała miejsce 25 czerwca 2021 roku.

Umowa nie została jeszcze oficjalnie podpisana, jednak powinno stać się to lada chwila. Warner Bros. Pictures nie komentuje na razie tych doniesień. Robert Pattinson jest jednak na samym szczycie listy życzeń. Preprodukcja filmu ma wystartować tego lata, dlatego też włodarze studia chcą mieć załatwioną do tego czasu najważniejszą kwestię – obsadzie aktora do roli Mrocznego Rycerza.

Na razie Warner Bros. Pictures nie ogłosiło oficjalnej daty rozpoczęcia zdjęć do filmu. Mówi się jednak, że stanie się do pod koniec tego roku lub na początku 2020. Warto również wspomnieć, że Robert Pattinson został niedawno wybrany przez Christophera Nolana do swojego nowego filmu, którego premiera została zaplanowana na 17 lipca 2020 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 14

ZSGifMan

Hollywoodzki gwiazdor? Robert Pattinson?                                    
Oj cienko to widzę, będzie ostatnim Batmanem.                                    

Movieman ZSGifMan

@ZSGifMan perfekcyjny wybór, lepszym byłby chyba tylko Jake Gyllenhaal ;)

ZSGifMan Movieman

@Movieman Święte słowa!                               
Nie wiem co tam się dzieje, uchlali się czy jakaś pomroczność jasna…?
Coś ich zaślepiło, nie myślą trzeźwo.                                    

Bercik022 ZSGifMan

@ZSGifMan odkąd pamiętam jest ciągle narzekanie na casting ale przychodzi co do czego to nagle "fenomenalnie zagral", tak było z Ledgerem na Jokera, z Afleckiem na Batmana itp. W wytwórni nie pracują sami nieudacznicy Ci ludzie naprawdę znaja się na swojej robocie a ja sądzę że jest to nawet dobry wybór, Pattinson nie jest wcale złym aktorem, smród po Zmierzchu się po prostu za nim ciągnie.

ZSGifMan Bercik022

@Bercik022 Oglądałem jakieś parę jego filmów po owym Zmierzchu i blado wypadał, to już jak dla mnie lepiej zmywa z siebie piętno Harrego Pottera Daniel Radcliffe niż Pattison Edwarda Cullena.
@Elizabeth_Linton Jeszcze zobaczymy jak będzie, ale niewesoło zapewne ;P

PolepioneKadry Movieman

@Movieman Wiem, że sobie żartujesz. Ale Jake Gyllenhaal naprawde byłby lepszy. Bo w przeciwieństwie do 'Robercika Mam Jedną i tę samą Minę w każdym Filmie' on potrafi grać -)

PolepioneKadry Bercik022

@Bercik022 No tak. Affleck zagrał fenomenalnie, hahaha. Nieziemski jesteś. Trzeba mieć fantazje, żeby zrównać występy Ledgera/Jokera i Afflecka/Batmana.

Bercik022 PolepioneKadry

@PolepioneKadry nie zrownalem ich ale pisz co chcesz, też nie napisałem że zagrał fenomenalnie ale pisz co tam chcesz, każdy ma swój świat w głowie czy większy czy mniejszy :)

PolepioneKadry Bercik022

@Bercik022 Może nie chciałeś. Ale jak się nie zna gramatyki to później wychodzą Ci takie głupotki. A napisałeś dokładnie tak – "przychodzi co do czego to nagle "fenomenalnie zagral", tak było z Ledgerem na Jokera, z Afleckiem na Batmana itp." -D-D-D Ale w porządku, jak mówisz, że tego nie pisałeś to ja Ci wierzę. Mądry Bercik, mądry -D-D-D

Bercik022 PolepioneKadry

@PolepioneKadry dałem to jako przykład w cudzysłowie, no ale skoro wszystko interpretujesz na swój pokrętny sposób to spoko. Oj ty giga mądry człowieczku. I naucz się trochę może mniej cwaniakować w sieci bo twój ton pasuje do pseudo intelektualnego "maćka" z neta i ciężko brać cokolwiek piszesz na tym portalu na poważnie. Może w życiu realnym jesteś miła osobą ale serio zluzuj wora lub mniej sie masturbuj do swoich komentarzy i doczepiania sie do każdego w necie.

PolepioneKadry Bercik022

@Bercik022 Gościu, ja po prostu piszę co myślę. Natomiast nie bawię się w pasywno-agresywne wiadomości, które widać Tobie pasują . I weź proszę chwilę się zastanów – dałeś to jako przykład, jak sam piszesz. Sprawdź co oznacza podanie przykładu, a później ze mną dyskutuj. (zresztą definicja cudzysłowia też jest ci raczej obca) Albo zacznij więcej czytać czy whatever. Język polska nie być trudna. Naprawdę nie widzisz sensu zdania, jakie sam napisałeś? Kuźwa, się dziwić, że ludzie się wypinają za 500plus. BETON

Bercik022 PolepioneKadry

@PolepioneKadry to ty się każdego czepiasz i tak "głupio mądrze" starasz się kogoś obrazić. Nawet miał bym w dupie to co piszesz ale musiałeś pod koniec zdania cwaniacko mnie obrazić więc nie wiem idź się zabij czy coś w tej swojej piwnicy. Albo ponownie poleć na ręcznym czytając swoje wypociny, musisz być gościu naprawdę smutną osobą, że nie umiesz w normalny sposób wchodzić w z kimś w dyskusję.

PolepioneKadry Bercik022

@Bercik022 Szkoda mi Cię berciku. Tyle jadu, tyle żółci. I bez ironii Ci napiszę – znajdź sobie kobietę, bo twoje ciągłe nawiązania do walenia konia są lekko niepokojące. I jeżeli dla Ciebie normalnym faktem w wymianie komentarzy jest zdanie "idź się zabij czy coś" to faktycznie masz co do mnie rację. Ja z taką normalnością nie mam nic wspólnego dziecko. Dziwnie Cie rodzice wychowują, dziwnie. Ps. Pisząc ostatnie zdanie miałem na myśli ogół ludzi, a nie ciebie – stąd w zdaniu mowa o 'ludziach' zresztą. Jeżeli poczułeś się tym obrażony to znaczy, że sam się do tego rodzaju ludzi zaliczyłeś. Sam.

Proszę czekać…