Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pierwszy zwiastun nowego Terminatora 2

Paramount Pictures zaprezentował pierwszy teaserowy zwiastun superprodukcji Terminator: Mroczne przeznaczenie. Zapowiedź możecie znaleźć poniżej.

Linda Hamilton (Sarah Connor) i Arnold Schwarzenegger (T-800) powracają do swych ikonicznych ról w filmie Terminator: Mroczne przeznaczenie, który wyreżyserował Tim Miller, a wyprodukowali: wizjonerski twórca James Cameron oraz David Ellison.

W Terminatorze: Mrocznym przeznaczeniu, którego akcja rozgrywa się po wydarzeniach ukazanych w filmie Terminator 2: Dzień sądu wystąpili także: Mackenzie Davis, Natalia Reyes, Gabriel Luna i Diego Boneta.

Premiera w kinach 8 listopada.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 12

Bercik022 2019-05-23

JA PIERD… jakie to jest Meh!!! Wzięli wszystkie pomysły z kontynuacji po 3 części i teraz to niby taki "oryginalny pomysl", to będzie taaaaka wielka klapa. Trailer wygląda jak żywcem wyciągnięte pomysły z Salvation, Genesis i 3 części.

Asmodeusz Bercik022 2019-05-23

@Bercik022 a co tu jeszcze można wymyślić, jeszcze dobrze to wygląda do momentu z samolotami

Animek84 Bercik022 2019-05-23

@Bercik022 To nie jest meh to jest rzygowiny i jakieś lewackie mokre sny o tym że meks gimbuska rozbija ze swoim trangednerowym robotem mur. I zostanie nowym zbawcą świata. Wiadomo John Connor pewnie umarł, i teraz cała nadzieje w powstrzymaniu wojny w starej babci, meksykance i babochłopie.. Mogli kontynuować Gensesis. Na pewno gorzej by nie było

Bercik022 Animek84 2019-05-23

@Animek84 nawet Salvation mogli pociągnąć, marka teraz całkowicie umrze.

Animek84 Bercik022 2019-05-23

@Bercik022 do póki twórcy tych gówno dzieł nie dostaną po kieszeniach w wynikach za sprzedaż biletów, to się nie ogarną i będziemy dostawać takie "dzieła". czekam na matkę chrzestną z murzynką, die hard z lesbijką oraz bonda kobietę. Żaden z tych debili co robi takie filmy nie wie że sukces takich dzieł jak np Aliens i Terminator, pierwsze Haloween polegał na dobrym scenariuszu i sensownie rozpisanych damskich bohaterkach.

ZSGifMan Animek84 2019-05-24

@Animek84 Bond kobieta – to by jeszcze mogło (jakoś) zagrać, a nie wiem czy pamiętasz, ale zastanawiali się mocno nad agentem 007 o skłonnościach… hmmm… co tu dużo gadać… sodomicznych! Jak na razie dalej jest Craig, ale kto wie co będzie po nim…?!                                                        

Animek84 ZSGifMan 2019-05-24

@ZSGifMan W takim kierunku jak to wszystko idzie to Bonda zagra murzynka o wyglądzie faceta…

wyjek 2019-05-26

Miałem wysokie nadzieje wobec powrotu marki do oryginalnego twórcy, ale po zwiastunie moje nadzieje opadły, może zabrzmi to źle, ale za dużo tam kobiet – powrót Sary Connor oczywiście cieszy, ale obstawienie reszty ról kobietami mi tam nie pasuje. Nowy Terminator nie wygląda groźnie, efekty CGI wyglądają bardzo sztucznie, a Arnie pewnie dostanie niewielką rolę.

PolepioneKadry 2019-05-23

Mnie aż tak nie wystraszył ten trailer -P ….

imperius12345 2019-05-23

Przykro mi ale Terminator dla mnie skonczył sie po drugiej częsci nie wiem jak dla was ale reszta to pomyłka,a pierwsze dwie to klasyk

adijosamigos imperius12345 2019-05-24

@imperius12345 Dokładnie tak. W sumie nie powinno być Ci przykro, bo oceniasz wg swojego gustu, który jak widać jest dobry, gdyż dwie pierwsze części – zwłaszcza druga – to istny majstersztyk i wyprzedzały swoje czasy. Oglądałem ostatnio T2 i ten film mimo swojego wieku nie żenuje, a jak się ogarnie jak robili CGI i na czym, to imponuje jeszcze bardziej. Pozdrawiam :)

PolepioneKadry adijosamigos 2019-05-31

@adijosamigos O ile T1 zestarzał się przez te wszystkie lata, o tyle T2 to absolutny klasyk. Zrobić efekty specjalne, które wytrzymują próbę czasu to nie lada dokonanie. Ale ten film przeszedł do historii kina jako genialny przykład dystopii hard s-f. I Amigo pamiętaj, że ujęć cyfrowych w T2 było chyba 30 w całym filmie. Reszta to animatronika, kukiełki, modele itp. itd. I mi to właśnie imponuje. Niesamowite pomysły na praktyczne efekty specjalne. Bo CGI nie wymaga od Ciebie pomysłowości, a jedynie wizji.

Proszę czekać…