Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lobo zostanie bohaterem spin-offu serialu 'Krypton' 0

SYFY jest na tyle zadowolone z serialu Krypton, że zamierza zrealizować spin-off produkcji, która w tym miesiącu zadebiutowała drugim sezonem. Głównym bohaterem nowej serii będzie Lobo, czyli postać, która pojawi się w nowych odcinkach Kryptonu.

W serialu Krypton w kultowego bohatera znanego z komiksów DC wciela się Emmett J. Scanlan. Jego angaż przy nowej serii to praktycznie formalność i to również on będzie grał główną rolę w spin-offie. Lobo to łowca nagród, który pierwotnie został stworzony jako parodia ultra-brutalnych postaci, takich jak Wolverine czy Punisher. W komiksach jest zwykle przedstawiany jako jedna z najsilniejszych i najniebezpieczniejszych postaci w uniwersum DC, a także jako jedna z najbardziej plugawych osobowości.

Producentem spin-offu, a także scenarzystą będzie Cameron Welsh, czyli człowiek zaangażowany również w tworzenie Kryptonu (przy tym serialu piastuje funkcję producenta wykonawczego). Na razie nie wiadomo, kiedy seria o przygodach Lobo zadebiutuje na antenie SYFY.

Nikogo nie powinno dziwić, że stacja SYFY zamierza rozwijać uniwersum przedstawione w Kryptonie. Jest to ich najchętniej oglądany serial od 2014 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

imperius12345

a tylko nie ten aktor. A kto by pasował najbardziej do tej roli?

@imperius12345 pierwsze kto mi przyszedł na myśl to Rob Zombie ale chyba on nie za bardzo siedzi w aktorstwie :P

imperius12345

właśnie to samo chciałem napisać Lobo to taki Deadpool z DC

Chojnowski

Lobo zasługuje na film pokroju Deadpoola..

Proszę czekać…