Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Polityka - teraz trochę Macierewicza z Misiewiczem! 1

Poniedziałek bez fragmentu zbliżającego się filmu Polityka Patryka Vegi, poniedziałkiem straconym? Tym razem dostajemy scenę duetu postaci Macierewicza i Misiewicza.

Jak widzimy z wyżej wrzuconego przez samego reżysera video w rolę Macierewicza wcieli się współpracujący przy poprzednich produkcjach reżysera Janusz Chabior, natomiast w postać Bartłomieja Misiewicza wciela się Antoni Królikowski (kto jest na bieżąco z produkcją, ten wie że okazja, by się o tym dowiedzieć była już wcześniej). Reżyser odsłania coraz więcej fragmentów nadchodzącego filmu, który na pewno nie pozostawi obojętnym. Przypomnijmy jakie osobistości znajdują się na pokładzie projektu: Iwona Bielska, którą wcielającą się w rolę Krystyny Pawłowicz mieliśmy już okazję widzieć we fragmencie filmu, Marcin Bosak jako premier Mateusz Morawiecki oraz Maciej Stuhr. Z wielu źródeł dochodzą wieści, że w filmie spotkamy też Daniela Olbrychskiego, Tomasza Oświecińskiego i Ewę Kasprzyk.

Zobaczymy, czy za tydzień znowu Patryk Vega zwróci uwagę mediów przypominając o swoim nadchodzącym filmie. Trzeba przyznać, że promocja naprawdę podkręca pojawianie się najróżniejszych spekulacji, jaki wydźwięk będzie miał film (czy dostanie się całej scenie politycznej, czy będzie stronniczo) oraz podnosi temperaturę oczekiwania.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Animek84

Dalej proponuje zrobić oddzielny dział na newsy o nowym filmie Vegi. I dalej twierdze że jeszcze trochę i cały film wrzuci. Gadał coś ostatnio o równowadze jak wrzucił 20 sekund na temat drugiej strony. Dziwne ma pojęcie równowagi.

rolnik_postepowy

Co polityka robi ludziom z mózgu. Gdyby nie to, że wszelakiej maści celebryty stękają w mediach co rusz, że w Polszy jest teraz gorzej niż w Korei Północnej i gdyby nie to, że Papryk Vegeta robi film o obecnej władzy, który wyjdzie w okresie okołowyborczym, to pies z kulawą nogą by się tym nie zainteresował. Film zapewne będzie pokroju jego najgłupszego "dzieła", czyli "Botoxu". Do kina zapewne pójdę. A nuż się pozytywnie rozczaruje.

@rolnik_postepowy No właśnie. Co polityka robi ludziom z mózgu. Próbka: /celebryty gadają i dlatego barany mówią o filmie , pies z kulawą nogą by się interesował, będzie pokroju najgłupszego filmu Vegi Botoxu -———- do kina zapewne pójdę/ :-D:-D

@PolepioneKadry Chodzi mi o to, że Papryk w zalewie kału który kręci, ma też jakiś procent lepszych produkcji. Kobiety mafii mimo wujowego zwiastuny nie powodowały finalnie takiego raka, jak Botox. Pójdę z czystej ciekawości, bo Vegeta twierdzi w tych swoich zajawkach, że film ma być wyważony. Będę miał dać 1, to dam. Zresztą bilet nic mnie nie kosztuje, bo mam Unlimited. Ale przyznaję rację, głupio to wyszło ;D Chyba jeszcze spałem to pisząc :]

@rolnik_postepowy Dalej mnie minusujesz, bezrobotna? Żenujące…

Proszę czekać…