Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Wiemy więcej o Pile IX! 0

Wczoraj pojawiła się informacja, która z pewnością zaskoczyła i zwróciła uwagę wielu kultową na swój sposób już Piłę, nawet jeżeli wcześniej już dawno się pogubili w kolejnych częściach. Nadchodzi Piła IX, a w niej Samuel L. Jackson.

Prócz informacji o angażu aktora zostało trochę odsłoniętej tajemnicy o czym będzie opowiadała już IX część. Historia będzie dotyczyła tajemniczych i makabrycznych morderstw, a ich rozwiązaniem zajmie się policjant grany przez Chrisa Rocka. Samuel L. Jackson ma zagrać jego ojca, a partnerować Chrisowi będzie Max Minghella. Na pokładzie filmu znajdzie się również Marisol Nichols, która będzie kierować całym śledztwem i posterunkiem.

Film już powstaje w Toronto i nawet dostaliśmy datę premiery najnowszej części horroru. Piła IX ma się pojawić w kinach 23 października 2020 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Anonimowy

Twórcy Piły-ileś tam zdradzili nieco o czym będzie kolejna część. Cytat: "Historia będzie dotyczyła tajemniczych i makabrycznych morderstw"… łał! Nie spodziewałem się tego. Seria wchodzi na nowe tory. Nie daj Boże jeszcze będą chcieli nas bardziej zaskoczyć i jeszcze zafundują nam na ekranie jakąś przemoc. Nie idźcie tą drogą.

Ishiro

A może już tak wystarczy filmów z tej serii. Niczym się nie różnią i przyjemności z oglądania też żadnej nie dają.

i_darek1x

Szkoda że tyle trzeba czekać !

@i_darek1x Szkoda, że słońce świeci w dzień …

Proszę czekać…